کد خبر: ۲۲۱۲۷۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱
0
شاخص‌هایی چون ورود به بازارهای بین‌المللی، مدیریت استراتژیک، پیاده‌سازی ساز و کارهای حاکمیت شرکتی، مسوولیت‌پذیری اجتماعی در بنگاه‌ها و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در هلدینگ‌ها، از جمله مواردی بود که در انتخاب شرکت‌های برتر و پیشرو در این جشنواره مورد توجه قرار گرفت.
تقدیر از گروه سرمایه‌گذاری مسکن
پول‌نیوز - در سومین کنفرانس بین‌المللی هلدینگ و گروه شرکت‌ها و دومین جشنواره ملی هلدینگ‌های برتر و شرکت‌های پیشرو، عنوان «هلدینگ پیشرو» به گروه سرمایه‌گذاری مسکن تعلق گرفت.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در  سومین کنفرانس بین المللی هلدینگ و گروه شرکت‌ها و دومین جشنواره هلدینگ‌های برتر و شرکت‌های کارآمد اقتصادی، بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که به منظور شناسایی و حمایت از هلدینگ‌های برتر و شرکت‌های پیشرو و شرکت‌های کارآمد اقتصادی برگزار شد،از واحدهای برگزیده با حضور مسئولان و مقامات بخش دولتی و خصوصی معرفی شده و از آن‌ها تجلیل شد.

بر این اساس و با تایید هیات علمی، لوح «هلدینگ پیشرو» به شرکت ‎‌گروه سرمایه‌گذاری مسکن  تعلق گرفت که محمدرضا امینی، مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن لوح و تندیس این جشنواره را دریافت کرد.

این گزارش حاکی است،شاخص‌هایی چون ورود به بازارهای بین‌المللی، مدیریت استراتژیک، پیاده‌سازی ساز و کارهای حاکمیت شرکتی، مسوولیت‌پذیری اجتماعی در بنگاه‌ها و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در هلدینگ‌ها، از جمله مواردی بود که در انتخاب شرکت‌های برتر و پیشرو در این جشنواره مورد توجه قرار گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: