کد خبر: ۲۲۱۲۵۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳
0
در این همایش و گردهمایی پس از سخنرانی معاون محترم رئیس جمهور و معاون محترم معاون وزیر محیط زیست، ساختمان و ایمنی هسته ای آلمان، آقای صفدری مدیرعامل بیمه "ما" ایراد سخنرانی نمودند.
حضور شرکت سهامی بیمه پول‌نیوز - اجلاس مدیریت پسماند ایران و آلمان با حضور معاون رئیس جمهور و ریاست محترم سازمان حفاظت محیط زیست ایران ، معاون وزیر محیط زیست، ساختمان و ایمنی هسته ای آلمان، مقامات وزرات محیط زیست و آژانس محیط زیست آلمان و  تعدادی از صاحبان صنایع پتروشیمی و زیست محیطی در مرکز همایش های سازمان محیط زیست برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، بر اساس این گزارش ، در این همایش و گردهمایی پس از سخنرانی معاون محترم رئیس جمهور و معاون محترم  معاون وزیر محیط زیست، ساختمان و ایمنی هسته ای آلمان، آقای مهندس صفدری مدیرعامل بیمه "ما" ایراد سخنرانی نمودند و در رابطه با اثرگذاری صنعت بیمه و نقش آن در حفظ محیط زیست پرداختند و به رسالت اجتماعی سازمان های اقتصادی اشاره نمودند و یادآور شدند که صنعت بیمه با ارائه بیمه نامه مسئولیت مدنی پلنگ ایرانی در حفظ محیط زیست کشور و جانداران اکوسیستم نقش اثرگذاری دارد تا آرامش و امنیت و صیانت از سرمایه های ملی را انجام دهد.

وی افزود: صنعت بیمه ایران با ظرفیت های مادی و انسانی و دانش بروز و خوبی که دارد آماده است تا در کنار سازمان محیط زیست در جامعه اقدام اجرایی نماید و بیمه "ما" توانست با عرضه بیمه نامه مسئولیت مدنی پلنگ ایرانی، فرهنگ بیمه را در بین شهرهای کشور گسترش و به حفظ اموال روستائیان کشور کمک نماید.

این گزارش می افزاید: در حاشیه این همایش و گردهمایی بیمه "ما" با برگزاری غرفه ای به نمایش محصولات بیمه ای و دستاوردهای جدید بیمه گری در ایران پرداخت و مورد تحسین بازدیدکنندگان و کارشناسان آلمانی قرار گرفت.

حضور شرکت سهامی بیمه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: