March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۱۲۵۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰
0
در این همایش معاونت های فنی، فروش و توسعه بازار و اقتصادی و منابع انسانی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در سال 95 به آسیب شناسی نقاط قوت و ضعف شرکت در سال جاری و رویکرد های شرکت در سال 96 پرداختند.
دومین همایش فصلی مدیران ستاد و شعب بیمه دی در بیرجند برگزار شدپول‌نیوز - دومین همایش فصلی مدیران ستاد و شعب سراسر کشور بیمه دی با عنوان "بررسی عملکرد سال 95 و رویکردهای سال 96" از تاریخ 7 الی 9 اسفندماه 1395 به میزبانی شهر بیرجند برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این همایش معاونت های فنی، فروش و توسعه بازار و اقتصادی و منابع انسانی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در سال 95 به آسیب شناسی نقاط قوت و ضعف شرکت در سال جاری و رویکرد های شرکت در سال 96 پرداختند.

در ابتدای این همایش که با نظم و ترتیب خاصی برگزار شد، سید مجید بختیاری مدیرعامل بیمه دی ضمن عرض خوش آمدگویی به مدیران ستاد و استان ها، انتخاب استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند را به عنوان محل برگزاری همایش، توجه ویژه شرکت به استفاده از پتانسیل همه ظرفیت های کشور و ایجاد بستر های توسعه برای رشد و بالندگی مناطق مختلف شرکت دانست.

ایشان در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از کلیه همکاران در کسب دستاورد ها و توفیقات شرکت در تمامی حوزه ها بیان داشت؛ با تحقق اهداف سه ساله شرکت، سال آینده وظیفه همه ما بسیار سنگین و سخت است، لذا به منظور خلق ارزش افزوده و حداکثر سازی منافع سازمان و ذی نفعان بایستی ضمن رعایت ارزش های سازمانی "سلامت، حرفه ای گری و انسجام سازمانی" با رویکرد خلاقانه و برنامه محور بتوانیم به عنوان یک پدیده در صنعت کشور مطرح باشیم.

در ادامه این همایش چندین کارگاه با رویکرد بودجه سال 96، معماری سازمانی و استارت آپ های صنعت بیمه توسط مدیران و مشاورین شرکت برگزار شد.
برچسب ها: بیمه دی ، پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: