کد خبر: ۲۲۱۱۶۵
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۵
0
احمد برکامیان جایگزین نادر انصاریان، مدیر کل گمرک استراتژیک بازرگان شد.
مدیرکل بزرگترین گمرک زمینی کشور برکنار شدپول‌نیوز - با کنار رفتن مدیرکل گمرک بازرگان، برکامیان مدیرکل گمرک زنجان به عنوان مدیر کل جدید گمرک بازرگان منصوب شد.

احمد برکامیان جایگزین نادر انصاریان، مدیر کل گمرک استراتژیک بازرگان شد. برکامیان پیش از این به عنوان مدیر کل گمرک زنجان مشغول به فعالیت بوده است.

نکته جالب در خصوص این جا به جایی انتصاب کوتاه مدت انصاریان در گمرک بازرگان می باشد. در اردیبهشت ماه سال جاری طی مراسمی و با حضور معاونت طرح و برنامه رئیس کل، انصاریان به عنوان  جایگزین آذر بد (مدیرکل اسبق بزرگترین  گمرک زمینی کشور) معرفی شد.

گمرک ایران اخیرا تغییرات گسترده‌ای را در گمرکات غربی کشور اعمال کرده است. پیش از  این  روسای برخی از گمرکات استانهای کرمانشاه، کردستان و آذربایجان نیز جا به جا شده بودند. تسریع در فرایند صادراتی در مرزهای مجاور با کشور عراق از جمله دلایل این جا به جایی‌ها اعلام شده بود. این درحالی است که گمرک بازرگان از جمله گمرکات مهم کشور است که به عنوان یکی از مبادی مهم واردات کالا به خصوص پوشاک از مبدا ترکیه فعالیت می کند.

علاوه بر پوشاک این گمرک به عنوان یکی از مقاصد اولیه واردات قطعات خودرو مربوط به شعبات شرکت خودروسازی فرانسوی مستقر در ترکیه نیز مشغول به ارائه خدمات است.
منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: