April 2020 01 / چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۱۰۸۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵
0
سعید تاجیک : در بررسی‌هایی که مدنظر قرار گرفته است، یکی از مشکلات خودروهای مذکور نفوذ آب و گرد و غبار بوده که به عنوان یکی از عیب‌های اعلام شده مدنظر قرار گرفته است.
پول‌نیوز - معاون شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تایید کرد که برخی خودروهای داخلی با مشکل نفوذ آب و گرد و غبار مواجه هستند.

سعید تاجیک و در مورد اینکه برخی از خودروهای داخلی حتی استانداردهای جزئی را رعایت نمی‌کنند و با مشکل نفوذ آب و گرد و غبار مواجه هستند، اظهار کرد: در بررسی‌هایی که مدنظر قرار گرفته است، یکی از مشکلات خودروهای مذکور نفوذ آب و گرد و غبار بوده که به عنوان یکی از عیب‌های اعلام شده مدنظر قرار گرفته است.

وی ادامه داد: این مسئله ایرادی است که ممکن است یک روز در خط تولید رخ دهد و روز دیگر چنین اتفاقی نیفتد چرا که قطعات مختلفی در تولید خودروها به کار گرفته می‌شود و نمی‌توان این مسئله را ایرادی کلی دانست.

معاون شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با اشاره به اینکه بسیاری از خودروهای داخلی به ویژه خودروهای مورد اشاره با مشکل نفوذ آب و گرد و غبار مواجه هستند بیان کرد: ما به دنبال رفع عیب خودروهای مربوطه هستیم و ایرادات دست یافته را گزارش می‌کنیم اما متاسفانه پس از آنکه خطای مورد نظر در بخشی از خودرو رفع می‌شود، مجددا در بخش دیگری از خودرو سر باز می‌زنند.

به گزارش ایسنا، بر اساس جدیدترین گزارش ارزیابی ارائه شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران هفت مدل خودروی سواری تولیدی در خودروسازی داخلی در استاندارد عدم نفوذ آب دارای نقص بوده و این استاندارد را به طور کامل پاس نکرده‌اند.

بر اساس این گزارش که در دی ماه سال جاری مدنظر قرار گرفته است، خودروهای سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۳۱، تیبا، تیبای هاچ‌بک (محصولات سایپا)، سمند تبریز (محصول ایران‌خودرو) و ام‌وی‌ام ۵۵۰ (محصول خودروسازی مدیران) در استاندارد عدم نفوذ آب دارای نمره منفی بوده و این نمره منفی نشان می‌دهد که خودروهای مربوطه استانداردهای لازم را به طور کامل پاس نکرده و دارای نقص کیفی در این بخش هستند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: