April 2020 07 / سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۱۰۵۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
0
مراسم اهدای این تندیس ارزشمند در سالن اجلاس سران با حضور وزیر راه وشهرسازی ،مشاور اقتصادی رییس جمهور و جمعی از اقتصاددانان و اساتید حوزه مالی کشور برگزار و آقای پدرام جانشین معاونت مالی به نمایندگی بانک‌انصار جایزه مذکور را دریافت کرد.
بانک انصار تندیس جایزه ملی مدیریت مالی را گرفت
پول‌نیوز - تلاش وسیع و گسترده در راستای بهبودعملکرد، توسعه توانمندی‌های حوزه مالی و اقتصادی، شفافیت اطلاعاتی، همکاری با بانک مرکزی و نهادهای مالی ناظر، توسعه منابع انسانی و تأکید بر روندهای حرفه‌ای‌، به عنوان ره توشه و مزیتی رقابتی، باردیگر موجب شد تا بانک انصار در یک رقابت تنگاتنگ با دیگر بنگاه های بانکی و اعتباری در فضای کسب و کار کشور و به ویژه بانکداری خصوصی، به دستاوردی ارزشمند نائل شود و تندیس سیمین  هفتمین دوره جایزه مدیریت مالی کشور را به دست آورده و برگی زرین را به کارنامه موفقیت های حرفه‌ای خود اضافه کند.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، موفقیت جدید بانک‌انصار در دریافت تندیس سیمین  که مکمل زنجیره موفقیت های مالی بانک به شمارمی‌آید، پیامد رویکردهای علمی‌وتحولی این بانک در پی اجرای طرح تحول است که به رشد بهره‌وری سازمانی و افزایش کارایی کارکنان انجامیده است.

این گزارش می‌افزاید شرکت در فرآیند هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی، با اهتمام ویژه مدیران، کارشناسان و همکاران معاونت مالی بانک انصار و در پی پیاده سازی استانداردهای مالی بین المللی و مقررات و قوانین مربوطه صورت گرفت و باردیگر به نتیجه‌ای درخشان انجامید و این معاونت در هفتمین سال متوالی و با رشدی چشمگیر نسبت به دوره های گذشته به این موفقیت دست یافت.

مراسم اهدای این تندیس ارزشمند در سالن اجلاس سران  با حضور وزیر راه وشهرسازی ،مشاور اقتصادی رییس جمهور و جمعی از اقتصاددانان و اساتید حوزه مالی کشور برگزار و آقای پدرام جانشین معاونت مالی به نمایندگی بانک‌انصار جایزه مذکور را دریافت کرد.

بانک انصار تندیس جایزه ملی مدیریت مالی را گرفت

هدف برگزارکنندگان دوره‌های جایزه‌ملی مدیریت‌مالی،  حمایت مدیریت مالی حرفه ای در مسیر دستیابی به  جایگاه واقعی در شرکت ها و سازمانها، تشویق و ترغیب شرکت ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه ای شرکت ها و سازمان های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت ها و سازمانهای برتر در حوزه مالی و اقتصادی و فراهم نمودن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی بیان شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.