March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
پول‌نیوز - مراسم اهدای جوایز اسکار امسال همانگونه که پیش‌بینی می‌شد با حواشی سیاسی نیز همراه بود که در آن دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به سوژه شوخی و طنز مجری آن تبدیل شد.

مراسم اهدای جوایز اسکار امسال همانگونه که پیش‌بینی می‌شد با حواشی سیاسی نیز همراه بود و در آن دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به سوژه شوخی و طنز مجری آن تبدیل شد.

براساس فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ که ورود شهروندان برخی از کشورهای مسلمان را به آمریکا ممنوع می‌کند، اصغر فرهادی کارگردان ایرانی و «خالد خطیب» کارگردان سوری نتوانستند در این مراسم حضور داشتند باشند؛ به همین علت حتی مراسم مهمانی هرساله اسکار به  صحنه تظاهرات و شعار علیه سیاستهای نژادپرستانه دولت جدید آمریکا تبدیل شد.

«جیمی کیمِل» مجری امسال مراسم اسکار با اشاره به سیاست های نژادپرستانه و خصمانه دولت آمریکا نسبت به دیگر کشورهای جهان، در همان ابتدا گفت هم‌اکنون میلیونها نفر مردم آمریکا و سراسر جهان به خصوص 225 کشوری که در حال حاضر از آمریکا متنفر هستند در حال تماشای برنامه زنده این مراسم هستند.وی در بخش دیگری از برنامه به شوخی‌‍‌های خود با رئیس‌جمهور آمریکا ادامه داد و افرود: من می‌خواهم از شما جناب رئیس‌جمهور ترامپ قدردانی کنم، من به خاطر دارم که سال گذشته همه شرکت‌کنندگان در مراسم اسکار نژادپرست بودند.

تؤیتربازی رئیس‌جمهور جدید آمریکا نیز دست‌مایه طنز مجری کمدین شدس؛ جیمی کیمِل خطاب به نامزدهای جایزه اُسکار گفت شما امشب با حضورتان و سخنرانی‌هایتان مزاحم رئیس‌جمهور می‌شود چرا مجبور است ساعت 5 بامداد بیدار شود به صحبتهای شما واکنش نشان دهد.
منبع: میزان


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: