March 2020 29 / يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹
اخذ گواهینامه ISO9001:2015 توسط بیمه ملت بعنوان اولین شرکت خصوصی در صنعت بیمهپول‌نیوز - بیمه ملت به عنوان اولین شرکت خصوصی در صنعت بیمه موفق به اخذ گواهینامه ISO9001:2015 و مجموعه گوهینامه های مدیریت ارتباط با مشتری، سنجش رضایت و رسیدگی به شکایات آنان (ISO10001:2007،  ISO10002:2014، ISO10003:2007 و ISO10004:2012) شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، رضا ارشدی، سرممیز شرکت DQS آلمان که مسئولیت ممیزی بیمه ملت را برعهده داشت، در خصوص فرآیند اعطای گواهینامه گفت، در فرایند اعطای گواهینامه‌های سیستم مدیریت کیفیت و رضایت مشتریان، کلیه فرآیندهای بیمه ملت در حوزه‌های فنی، بازاریابی و فروش، منابع انسانی، رضایت مشتریان، برنامه ریزی و بودجه ریزی، مالی، حقوقی و تحقیق مورد ممیزی قرار گرفت و این شرکت حایز شرایط لازم برای دریافت گواهینامه‌های مذکور تشخیص داده شد.

بیمه ملت ضمن تبریک، این موفقیت را مرهون تلاش های کارکنان و مدیران خود با محوریت مدیریت منابع انسانی، اداره تشکیلات و بهبود روش ها و مدیریت طرح و توسعه دانسته و امیدوار است در سال های آتی نیز با ارتقاء جایگاه خود افتخارات دیگری بیافریند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: