April 2020 05 / يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۰۸۶۸
۰۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰
0
دکترهمتی: این سازمان در سال ١٣٩٣ و سال اول اجرای طرح تحول نظام سلامت ٤ هزار میلیارد ریال و در سال گذشته ١٤ هزار میلیارد ریال بیشتر از تعهدات خود هزینه کرده و امسال نیز پیش بینی می شود ٣٠ هزار میلیارد ریال فراتر از تعهدات خود هزینه کند.
پول‌نیوز - معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: ماهیانه بیش از ١٠هزار میلیارد ریال به مراکز طرف قرارداد این سازمان پرداخت می شود که این رقم قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت ٣ هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال بود.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دکترمحمد علی همتی در همایش بیمه های پایه و قراردادها در مشهد افزود: هزینه های درمان بر اساس قانون مشخص شده است و در سه سال گذشته سازمان تامین اجتماعی هر سال فراتر از تعهدات خود هزینه کرده است.

وی اظهار کرد: این سازمان در سال ١٣٩٣ و سال اول اجرای طرح تحول نظام سلامت ٤ هزار میلیارد ریال و در سال گذشته ١٤ هزار میلیارد ریال بیشتر از تعهدات خود هزینه کرده و امسال نیز پیش بینی می شود ٣٠ هزار میلیارد ریال فراتر از تعهدات خود هزینه کند.

دکترهمتی افزود: منابع نظام سلامت، محدود است و طی چند سال اخیر که طرح تحول نظام سلامت به اجرا درآمد، هزینه های درمان در سازمان تامین اجتماعی بسیار فراتر از ارزیابی های اول شد.

وی با تاکید بر ضرورت اصلاح یکی از بندهای قرارداد سازمان های بیمه گر اظهار کرد: وزارت کار و دبیرخانه شورای عالی بیمه به عنوان هماهنگ کننده سازمان های بیمه گر قرار است متن قراردادها را در شورای عالی مطرح و مورد بررسی قرار دهند.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: خرید راهبردی به عنوان اصل خدشه ناپذیر  این سازمان و سازمان های بیمه گر است.
برچسب ها: تامین اجتماعی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: