پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۲۰۷۴
۰۴ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۷:۵۳
0
شنیده ها حاکی از آن است که با رفتن کرمی از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «ابراهیمی» برادر مدیر کل ارشاد استان مازندران جای او را خواهد گرفت؛ پستی که در زمان صفار هرندی در اختیار ناصر بهرامی راد بود.
خبرآنلاین نوشت: پرویز کرمی، مدیر کل روابط عمومی وزارت ارشاد از وزارتخانه نقل مکان کرد تا بعد از چند ماه مشاوره در سازمان ملی جوانان به سمت معاونت فرهنگی بذرپاش نزدیک شود.

شنیده ها حاکی از آن است که با رفتن کرمی از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «ابراهیمی» برادر مدیر کل ارشاد استان مازندران جای او را خواهد گرفت؛ پستی که در زمان صفار هرندی در اختیار ناصر بهرامی راد بود. مدت کوتاهی در دولت دهم بدون مسئول بود و در بهمن ماه گذشته با حکم سید محمد حسینی به پرویز کرمی رسید؛ حکمی که کمتر از سه ماه دوام داشت.

پرویز کرمی البته از زمان آغاز به کار دولت دهم به عنوان مشاور در سازمان ملی جوانان حضور پیدا می کرد و شنیده ها حاکی از آن است که وی بعد از عدم حضور معاون فرهنگی سازمان ملی جوانان در ساختمان این سازمان، به سمت معاونت فرهنگی بذرپاش نزدیک شده است.

شایان ذکر است بهمن ماه گذشته سیدمحمد حسینی، طی حکمی پرویز کرمی را به سمت مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل» این وزارتخانه منصوب کرده بود
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.