پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 16 / دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۲۰۷۴
۰۴ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۷:۵۳
0
شنیده ها حاکی از آن است که با رفتن کرمی از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «ابراهیمی» برادر مدیر کل ارشاد استان مازندران جای او را خواهد گرفت؛ پستی که در زمان صفار هرندی در اختیار ناصر بهرامی راد بود.
خبرآنلاین نوشت: پرویز کرمی، مدیر کل روابط عمومی وزارت ارشاد از وزارتخانه نقل مکان کرد تا بعد از چند ماه مشاوره در سازمان ملی جوانان به سمت معاونت فرهنگی بذرپاش نزدیک شود.

شنیده ها حاکی از آن است که با رفتن کرمی از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «ابراهیمی» برادر مدیر کل ارشاد استان مازندران جای او را خواهد گرفت؛ پستی که در زمان صفار هرندی در اختیار ناصر بهرامی راد بود. مدت کوتاهی در دولت دهم بدون مسئول بود و در بهمن ماه گذشته با حکم سید محمد حسینی به پرویز کرمی رسید؛ حکمی که کمتر از سه ماه دوام داشت.

پرویز کرمی البته از زمان آغاز به کار دولت دهم به عنوان مشاور در سازمان ملی جوانان حضور پیدا می کرد و شنیده ها حاکی از آن است که وی بعد از عدم حضور معاون فرهنگی سازمان ملی جوانان در ساختمان این سازمان، به سمت معاونت فرهنگی بذرپاش نزدیک شده است.

شایان ذکر است بهمن ماه گذشته سیدمحمد حسینی، طی حکمی پرویز کرمی را به سمت مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل» این وزارتخانه منصوب کرده بود
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار