کد خبر: ۲۲۰۶۸۱
۰۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۴
0
پورسعيد گفت: منابع انساني و آموزش به عنوان يكي از مهم ترين و حياتي ترين بخش ها در راستاي نيل به اهداف توسعه اي بانك هرگز نبايد فراموش شود و بايد هم راستا با ساير مديريت ها تلاش كند تا به اهداف كلان مشخص شده سازماني دست يابد.
انتصابات جدید در بانک ایران زمین
پول‌نیوز - جلسه معارفه مدير امور منابع انساني و آموزش بانك ايران زمين با حضور مديرعامل، رئيس هيئت مديره، عضو هيئت مديره ، اعضاي هيات عامل و مديران ستادي در ساختمان مركزي اين بانك برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، عبدالمجيد پورسعيد مديرعامل اين بانك در مراسم معارفه منوچهر ثقفي ضمن تشكر از زحمات هادي قديمي عضو هيات مديره و معاون منابع انساني و آموزش، ابراهيم جليل پور و اصغر امير شكري به عنوان مديران منابع انساني و آموزش گفت: با توجه به تغيير در نمودار و چارچوب سازماني بانك دو اداره سرمايه انساني و آموزش ادغام شدند و مديريتي با نام مديريت امور سرمايه انساني و آموزش شكل گرفت كه منوچهر ثقفي به عنوان مديريت اين مجموعه فعاليت خود را در بانك ايران زمين از امروز آغاز مي كند.

پورسعيد در ادامه افزود: منابع انساني و آموزش به عنوان يكي از مهم ترين و حياتي ترين بخش ها در راستاي نيل به اهداف توسعه اي بانك هرگز نبايد فراموش شود و بايد هم راستا با ساير مديريت ها تلاش كند تا به اهداف كلان مشخص شده سازماني دست يابد.

در اين جلسه مجيد شايسته رئيس هيات مديره بانك ايران زمين نيز ضمن خير مقدم به مديريت جديد امور منابع انساني و آموزش گفت: امروزه حتي در مباحث حسابداري هم منابع انساني موضوعي بسيار مهم تلقي مي شود اگرچه هر سازماني روش هاي مديريتي و آموزشي مربوط به خود را دارد اما با درنظر گرفتن اهداف بانك و و در نظر گرفتن سازمان و كارمندان به صورت همزمان مي توان به تعالي بانك دست يافت.

در ادامه هادي قديمي عضو هيات مديره بانك ايران زمين ضمن تشكر از مديرعامل بانك به دليل حمايت هاي صورت گرفته از طرح هاي پيشنهادي معاونت برنامه ريزي و سرمايه انساني در سال ۹۵ و همچنين زحمات بي شمار ابراهيم جليل پور و اصغر امير شكري در اين حوزه به عنوان مديران اين دوبخش گفت: در سالي كه گذشت به طبقه بندي مشاغل و ارزيابي عملكرد پرسنل پرداختيم و با اجراي آن توانستيم بسياري از مسائل موجود را بهينه سازي كنيم . از سويي ديگر در حوزه آموزش بانك نيز تلاش شد تا سيستم آموزشي بانك از حالت سنتي به سمت مدرن و مجازي حركت كند.

اينالويي معاون فناوري اطلاعات بانك ايران زمين بر تحليل نيازهاي سرمايه انساني تاكيد كرد و گفت: آموزش مي بايست به گونه اي باشد كه هريك از مديران و هر فردي در سازمان اطلاعات درون سازماني خود و نيروهاي تحت مديريتش را در دسترس داشته باشد.

انتصابات جدید در بانک ایران زمین

منوچهر ثقفي نيز در مراسم معارفه خود به عنوان مدير امور منابع انساني و آموزش با تاكيد براين كه بايد با مردم با زبان خوش صحبت كرد، افزود: من هميشه آماده شنيدن نظرات همكاران خود خواهم بود.

منوچهر ثقفي كه با معاونت شركت خودروسازي سايپا در سال هاي اوليه بعد از ۸ سال دفاع مقدس آغاز به كار كرده و پس از آن در شركت سايپا يدك و مجموعه شركت خودرو سازي ايران خودرو مشغول به كار بوده است، گفت: هميشه با برنامه طبق نظم و منطقي خاص كارها را انجام داده ام اگرچه ممكن است گاها اين برنامه ها با عمل يكسان نباشند اما معتقدم با تلاش و كوشش مي توان راه حل هر كاري را يافت.

در پايان حكم مديريت امور منابع انساني و آموزش از سوي پورسعيد مديرعامل بانك ايران زمين به منوچهر ثقفي اهداء شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: