پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۲۰۶۳۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۹
0
پول‌نیوز - مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: خروج اتوبوس از جاده در کیلومتر 30 محور دامغان- شاهرود 20 مصدوم برجا گذاشت.

ایرج رئیسیان شامگاه روز جمعه با بیان این که این حادثه ساعت 1:44 دقیقه بامداد روز جمعه اتفاق افتاد، افزود : این اتوبوس 25 نفر سرنشین داشت و با حضور به موقع نیروهای امداد ونجات تمامی مصدومان حادثه به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شدند. 

وی اظهار داشت : این حادثه تلفات جانی نداشت و حال هیچ کدام از مصدومان وخیم گزارش نشده است. 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان اضافه کرد: 6 نفر از مصدومان از سوی اورژانس 115 شاهرود و 14 مصدوم نیز توسط نیروهای امداد ونجات هلال احمر و اورژانس دامغان به بیمارستان منتقل شدند. 

رئیسیان با بیان این که عملیات امداد ونجات مصدومان در ساعت 4:30 دقیقه بامداد روز جمعه پایان یافت ،گفت: نیروهای امداد و نجات در تمامی محورهای های استان در هنگام وقوع سوانح احتمالی آماده خدمات رسانی هستند. 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان به رانندگان توصیه کرد برای کاهش تلفات جاده ای توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی الزامی است و رانندگان وسایل نقیله در زمان خواب آلودگی از رانندگی پبرهیزند.

معاون اورژانس 115 شاهرود هم شامگاه جمعه اعلام کرد: سه نفر از مصدومان در لحظات نخستین ورود به بیمارستان ، و دو نفر دیگر نیز روز جمعه پس از مداوا ترخیص گردیدند.

بیش از 65 درصد از سوانح رانندگی در راه های مواصلاتی استان سمنان به دلیل توجه نکردن به جلو است. 

پلیس راه استان سمنان با 35 دوربین سرعت سنج ثابت، بر تردد خودروها در محورهای استان نظارت دارد. 
منبع: ایرنا
برچسب ها: اتوبوس ، سمنان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار