انعقاد قرارداد بیمه‌ای با اداره کل پست استان هرمزگانپول‌نیوز - در مراسمی با حضور سید امید طباطبائی، رئیس شعبه خلیج فارس و حمیده خسروی نماینده بیمه سرمد در این استان، از سوی شرکت بیمه سرمد و عبدالعظیم ترابی زاده، مدیرکل و کوروش آبادیان معاون اداری و مالی ادراه کل پست استان هرمزگان، تفاهم‌نامه و قرارداد گروهی را با ادراه کل پست استان هرمزگان منعقد شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، براساس این تفاهم‌نامه و قرارداد گروهی که با همت شعبه خلیج فارس شرکت بیمه سرمد در استان هرمزگان عقد شد، کارکنان اداره پست استان هرمزگان به همراه اعضای خانواده خود، در بخش اموال (اتومبیل ، آتش سوزی ، مسئولیت و...) و همچنین عمر و سرمایه گذاری، از مشاوره و خدمات بیمه‌ای با تسهیلات ویژه بهره‌مند می‌شوند.

گذشته از این، شعبه خلیج‌فارس بیمه سرمد مذاکراتی را در خصوص صدور بیمه‌نامه اموال با اداره پست این استان به انجام رسانده‌است که براساس آن، صدور این بیمه‌نامه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

در جریان عقد این تفاهم‌نامه، همچنین چگونگی فروش مطلوب بیمه‌نامه‌های خرد، خصوصا بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری، از طریق دفاتر ICT روستایی تحت نظارت اداره پست مطرح بررسی شده است و پیرو آن، برگزاری جلسه توجیهی در این زمینه و اعطای نمایندگی فروش بیمه‌نامه عمر طبق آئین نامه شماره 54 بیمه مرکزی به مسئولین این دفاتر مورد توجه قرار گرفته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: