March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۰۴۲۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۶
0
جمالی به بیان اینکه گام بعدی ارائه محصولات جدید بر اساس دو مگاپلتفرم اصلی طراحی شده در این مجموعه و ارائه سالانه یک خودرو جدید به بازار است. افزود: با این هدف محصول پلتفرم ایکس 200 این شرکت بر اساس مدل 212 اواخر سال جاری و حد اکثر اوایل سال آینده وارد بازار می‌شود.
پول‌نیوز - مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا گفت : تولیدات این شرکت از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با سال گذشته 57 درصد افزایش داشته است.

به گزارش گروه خودرو پول‌نیوز، مهدی جمالی عصر چهارشنبه پس از بازدید از چند شرکت قطعات خودرو وابسته به مجموعه سایپا در شهرک صنعتی گلپایگان در جمع خبرنگاران افزود: درسال گذشته تولید مجموعه سایپا حدود 370 هزاردستگاه خودرو بود که پیش بینی می شود تا پایان امسال این رقم به 600 هزاردستگاه رسد.

وی به بیان اینکه گام بعدی ارائه محصولات جدید بر اساس دو مگاپلتفرم اصلی طراحی شده در این مجموعه و ارائه سالانه یک خودرو جدید به بازار است. افزود: با این هدف محصول پلتفرم ایکس 200 این شرکت بر اساس مدل 212 اواخر سال جاری و حد اکثر اوایل سال آینده وارد بازار می‌شود.

جمالی با اشاره سیاست گذاری خوب دولت تدبیر و امید برای توسعه اقتصادی در کشور و رونق تولید خودرو گفت: سیاست گذاری وزارت صنعت، معدن وتجارت و حمایت وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان بورس و مجموعه های دیگر سبب رشد تولید در گروه خودرو سازی سایپا در سال 95 شده است.

مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا همچنین گفت سیاست گذاری بسیار خوبی نیز در مشارکت خارجی توسط وزارت صنعت معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید انجام شده است که نمونه آن را در سایپا کاشان طراحی کردیم و برای اولین بار در تاریخ کشور یک شرکت خارجی 50 درصد یک شرکت داخلی را خریداری می کند و متعهد می شود در شبکه توزیع خودش 30 درصد محصولات تولیدی را به خارج صادر کند و این تدبیر می تواند آینده خوبی را برای صنعت خودرو سازی کشور رقم بزند.

وی با اشاره به رعایت کامل 52 استاندارد ملی در گروه سایپا برای کیفی سازی محصولات این شرکت تاکید کرد: گروه خودرو سازی سایپا متعهد شده استاندارد های 83 گانه طراحی شده برای سال 97 را نیز در محصولات جدید پاس کند.

مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا با قدردانی از تلاش مسئولان، مدیران و صنعتگران شرکت های قطعه ساز خودرو وابسته به مجموعه سایپا در گلپایگان گفت: در این شرکت ها نیروهای تحصیکرده، مستعد و توانمندی اشتغال دارند و امسال شاهد افزایش بیش از 60 درصدی تولید محصولات در بر خی از این شرکت ها نسبت به سال گذشته هستیم که این امر آینده خوبی را برای سرمایه گذاری بیشتر، اشتغال و رونق اقتصاد در این شهرستان رقم می زند.

نماینده شهرستان های گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از حضور و بازدید مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا و هیات همراه از شرکت های های قطعه ساز در این شهرستان گفت:با رصد و پیگری های مستمر انجام شده، شاهد کمترین تعدیل نیرو و افزایش ظرفیت تولید در شرکت های قطعه ساز در این خطه هستیم.

علی بختیار اظهار امیدواری کرد با تمهیدات انجام شده برای احداث خطوط جدید مونثاژ برای موتور، کمپرسور، پلوس ،گیربکس و دیگر خطوط مورد نیاز و رفع موانع تولید در شرکت قطعه ساز در گلپایگان و تقویت شرکت دیار خودرو، شاهد رونق تولید و اشتغال بیشتری با کمک مسئولان درسال آتی در شهرستان گلپایگان باشیم.

در آیین بازدید همچنین فرماندار، امام جمعه و جمعی از مدیران و مسئولان تولید و صنعت شهرستان گلپایگان حضور داشتند.

در شهرستان گلپایگان حدود چهار هزار و 500 نفر در 130 واحد تولیدی و صنعتی فعال در سه شهرک صنعتی و خارج از آن اشتغال دارند که از این تعداد 17 شرکت در مجموعه قطعه سازی گروه صنعتی زیر مجموعه سایپا با اشتغال حدود 2 هزار نفر در شهرک صنعتی سایپا این شهرستان مستقر است.

شهرستان گلپایگان در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.
برچسب ها: سایپا ، خودرو ، جمالی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: