April 2020 01 / چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۰۳۹۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۰
0
مکنزی اند کامپنی بیش از 110 دفتر عملیاتی در سراسر جهان دارد و شمار کارکنان آن بالغ بر 11 هزار نفر برآورد می شود. درآمد این مجموعه در سال 2015 برابر با 8.4 میلیارد دلار بوده است.

پول نیوز، سمیه علی اصغری- موسسه مکنزی اند کامپنی گزارشی دارد که درآن برترین گروهای شغلی در بازارکار آمریکا مورد اشاره قرار گرفته است. مراکز مورد اشاره دارای بیشترین میزان نیروی کار در مقایسه با سایر گروه ها بوده و بدین ترتیب اساس رده بندی شکل گرفته است. اخبار مرتبط با بازارکار آمریکا یکی از پرمخاطب ترین مباحث مطروحه در رسانه های داخلی این کشور و همچنین مراکز اقتصادی بین المللی است. همانطور که شاهد هستیم پیوسته آمار و ارزیابی های متعددی در رابطه با وضعیت بازار کار در آمریکا، آخرین بروزرسانی های شاخص بیکاری و آمار اشتغال زایی مرتبط با آن منتشر می شود. قطعا رویدادهای مرتبط با رویدادهای برترین اقتصاد جهان می تواند اطلاعاتی ارزشمند برای شکل گیری تحلیل ها و راهبردهای اقتصادی باشد.

گفتنی است مکنزی اند کامپنی یکی از  شرکت های مطرح بین المللی در زمینه  مشاوره، مدیریت و مطالعات بازار است. این شرکت به منظور ارزیابی تصمیمات مدیریتی در بخش‌های دولتی و خصوصی تحلیل‌های کیفی و کمی انجام می‌دهد. در برخی تعاریف از مکنزی به عنوان برترین گروه مشاور مدیریتی در جهان نام برده می شود چرا که حدود 80 درصد از بزرگترین شرکت های جهان، سازمان ها و دولت ها مشتری تحلیل ها و اطلاعات مشاوره ای این مرکز هستند.

مکنزی اند کامپنی بیش از 110 دفتر عملیاتی در سراسر جهان دارد و شمار کارکنان آن بالغ بر 11 هزار نفر برآورد می شود. درآمد این مجموعه در سال 2015 برابر با 8.4 میلیارد دلار بوده است. مکنزی طی 91 سال فعالیت خود همواره در مسیر اعتبار و تکامل گام برداشته و این روند کماکان ادامه دارد.

بخش اداری و پشتیبانی مرتبط با آن

بالغ بر 21 میلیون نفر


فروش و حوزه های مرتبط

بالغ بر 14 میلیون نفر


آماده سازی و ارائه مواد غذایی و خدمات مرتبط 

بالغ بر 12 میلیون نفر


حمل و نقل و فعالیت های مرتبط

بالغ بر 9 میلیون نفر


تولید

 بالغ بر 8 میلیون نفر

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: