March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۰۳۲۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳
0
قیمت مسکن در مناطق شهری این کشور بین ۱۵ تا ۳۰ درصد افزایش یافته است و انتظار می رود که این روند موجب افزایش ترس و نگرانی از تبعات اجرای سیاست های مالی در بزرگ ترین اقتصاد اروپا شود.
افزایش 30 درصدی قیمت مسکن در آلمانپول‌نیوز - بانک مرکزی آلمان در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد که قیمت مسکن در شهرهای بزرگ این کشور تا ۳۰ درصد افزایش یافته است.

بانک «دویچه» آلمان در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد، قیمت مسکن در مناطق شهری این کشور بین ۱۵ تا ۳۰ درصد افزایش یافته است و انتظار می رود که این روند موجب افزایش ترس و نگرانی از تبعات اجرای سیاست های مالی در بزرگ ترین اقتصاد اروپا شود.

 بانک مرکزی آلمان اعلام کرد، اقتصاد این کشور به دلیل فعالیت قابل توجه در بخش ساخت و ساز و نیز حوزه صنعت در ماه های آینده با قدرت مضاعفی پیش خواهد رفت؛ اما این قضیه به طور کلی نمی توند افزایش سرسام آور بهای مسکن را در برداشته باشد.

 البته بیشترین افزایش قیمت مسکن به خانه های آپارتمانی در شهرهای بزرگ بر می گردد که طبق گزارش ماهانه بانک مرکزی آلمان، روند صعودی ۱۵ تا ۳۰ درصد را در سال گذشته میلادی به خود اختصاص داده است.  

آلمان ها نسبت به اعمال سیاست ترکیب نرخ بهره زیر صفر و خرید اوراق قرضه بانک مرکزی اروپا خوشبین نیستند و معتقد هستند که این کار موجب از بین رفتن پس اندازها و نیز ایجاد حباب مسکن در این کشور می شود.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: