March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۰۳۲۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵
0
افزایش ارتباط دوسویه میان ستاد و نمایندگان با بیان پیشنهادها و انتقادهای سازنده و اجرایی می‌تواند آینده‌ای با فروش بیشتر، تنوع بهتر و خسارت کنترل شده را برای شرکت رقم بزند.
توانمندسازی شبکه فروش بیمه‌کوثرپول‌نیوز - ساماندهی، توانمندسازی و گسترش شبکه فروش با تکیه بر تعامل، یکدلی و پشتکار مدیران، کارکنان و نمایندگان تحقق می‌یابد.
 
به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، افزایش ارتباط دوسویه میان ستاد و نمایندگان با بیان  پیشنهادها و انتقادهای سازنده و اجرایی می‌تواند آینده‌ای با فروش بیشتر، تنوع بهتر و خسارت کنترل شده را برای شرکت رقم بزند.

معصومه نجات‌بخش با بیان اینکه در حال حاضر رتبه‌بندی نمایندگان با هدف ساماندهی، تقدیر، تفویض اختیار و قطع همکاری با برخی از نمایندگان انجام شد، خاطرنشان‌کرد: در سال آینده درجه‌بندی نمایندگان برمبنای شاخص‌های کمی و کیفی نظیر ویژگی‌های مکان و نظم ظاهری دفتر، تابلوی نمایندگان، منابع‌انسانی فعال در دفتر نمایندگی، شرکت در دوره‌های آموزش ضمن خدمت، انضباط و نظم اداری و مالی و سایر شاخص‌ها صورت خواهد گرفت.

وی کسب دانش و مهارت‌ لازم متناسب با نیازهای هر استان و شهر را عامل توفیق نمایندگان برشمرد و گفت: با وجود بازارهای متنوع و رقابتی پیش‌رو، نمایندگان با بهر‌مندی از برنامه‌هایی مبتنی بر شناخت و منطبق بر سیاست‌های فروش شرکت می‌توانند زمینه‌های رشد و پیشرفت خود و در نهایت شرکت را فراهم آورند.

مدیر امور نمایندگان تاکیدکرد: ارایه خدمات رفاهی و تسهیلات و نیز تفویض حدود اختیار به نمایندگان براساس درجه کسب شده و توانمندی نمایندگان در سال آینده عملیاتی خواهد شد. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: