April 2020 01 / چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۰۲۶۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶
0
مدیرعامل بانک حکمت گفت: بانک حکمت ایرانیان با توجه به مسئولیت های اجتماعی خود، حمایت از ورزش همگانی را نیز در همین راستا دانست و بر گسترش روحیه ورزش همگانی در سطح خانواده های ایرانی تاکید کرد .
پول‌نیوز - بانک حکمت ایرانیان با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه و گسترش فعالیت های ورزش در سطح جامعه، بعنوان تنها حامی رسمی ورزش همگانی از برپایی دومین همایش بین المللی ورزش همگانی که با حضور وزیر ورزش، رییس فدراسیون بین المللی ورزش همگانی، کمیته ها و انجمن های ورزشی و میهمانان خارجی در محل سالن همایش غدیر برگزار شد، حمایت کرد و در حاشیه این همایش، با برپایی غرفه خود پذیرای میهمانان و شرکت کنندگان در این همایش بود .

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در مراسم افتتاحیه این همایش، دکتر مجدآرا ریاست فدراسیون ورزش های همگانی به پیشرو بودن ایران در ورزش همگانی با عضویت در هیات رئیسه آسیایی و جهانی تاکید کرد. در ادامه این مراسم دکتر جوهو چانگ ریاست فدراسیون بین المللی ورزشهای همگانی نیز در سخنان خود بر جنبش ورزش همگانی و اهمیت توجه سازمانهای جهانی مانند یونسکو و کمیته بین امللی المپیک به ورزش همگانی تاکید کرد .

در ادامه دکتر چانگ با اهدا لوح به دکتر مجدآرا و دکتر سلطانی فر از ایشان تقدیر کرد .

در بخش دیگری از این مراسم نیز دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بر توجه ویژه ایران به ورزش همگانی اشاره کرد و توسعه ورزش همگانی را یکی از اهداف راهبردی این وزارتخانه دانست.  سپس دکتر سلطانی فر با اهدا لوح به جیووانی مرلو رئیس انجمن ورزشی نویسان جهان از وی تقدیر کرد .

بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم دکتر عسکرزاده مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان نیز پشت تریبون آمد و با اشاره به حرکت بانک حکمت ایرانیان با توجه به مسئولیت های اجتماعی خود، حمایت از ورزش همگانی را نیز در همین راستا دانست و بر گسترش روحیه ورزش همگانی در سطح خانواده های ایرانی تاکید کرد .

گفتنی است دومین همایش بین المللی ورزش همگانی با محوریت دستاوردهای گذشته و برنامه های آینده ورزشهای همگانی کشورهای جهان طی دو روز ( 30 بهمن تا 1 اسفند ماه ) در مرکز همایش غدیر  استان تهران برگزار شد .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: