کد خبر: ۲۲۰۲۴۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۳
0
۱۴خط کشتیرانی به موجب شفاف نبودن و تخطی در اعلام نرخ حمل و نقل بار از سوی وزارت حمل و نقل چین جریمه شدند.
14 خط کشتیرانی چین جریمه شدندپول‌نیوز - وزارت حمل و نقل چین در وب سایت رسمی خود از جریمه ۳۴۸ هزار دلاریِ ۱۴ خط کشتیرانی به دلیل عدم شفافیت در اعلام نرخ حمل و بار خبر داد.

۱۴خط کشتیرانی به موجب  شفاف نبودن و تخطی در اعلام نرخ حمل و نقل بار از سوی وزارت حمل و نقل چین جریمه شدند که وزارتخانه نام هشت خط کانتینری از جمله هامبورگ سود آلمان، Gold Star Line، ون های تایوان و سنگاپور، شرکت Heung-A Shipping Co و خط حمل و نقل دریایی کره (KMTC)، اورگرین تایوان و CMA CGM فرانسه را اعلام کرد.

وزیر حمل و نقل چین در این باره گفت: خطوطی که تاکنون اخطار جدی وزارتخانه را دریافت کردند، موظفند تدابیری در خصوص تثبیت و اعلام رسمی نرخ حمل و نقل در مسیرهای تجاری خود بیندیشند.

وی افزود: در صورتی که اقدامات لازم از سوی خطوط کشتیرانی انجام نشود، وزارت حمل و نقل چین تصمیمات جدی تری را در بازار بین المللی حمل و نقل اتخاذ می کند و میزان بررسی ها و جریمه های خود را تا رسیدن به شرایط ایمن و سالم بازار حمل و نقل ادامه می دهد.

شرکت های حمل و نقل کانتینری معتقدند عدم توانایی برای کنترل نرخ حمل و نقل بار به ویژه در برخی مسیرها و حتی رسیدن آن به رقم صفر نباید از سوی چین عدم شفافیت در اعلام نرخ حمل و بار برداشت شود.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: