April 2020 05 / يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۰۱۲۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
0
بت شکن مدیرعامل بانک مسکن گفت: در این راستا برای سازندگان تسهیلات با نرخ سود 18 درصدی پرداخت شد. این تسهیلات بدون رسوب حساب و به شرط این‌که انبوه‌ساز اهلیت اعتباری داشته باشد، پرداخت می‌شود.
توقف پرداخت تسهیلات بدون سپرده به انبوه سازانپول‌نیوز - در حالی نیمه بهمن ماه مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت تسهیلات ساخت مسکن به انبوه‌سازان بدون رسوب حساب خبر داده بود که یکی از اعضای کانون سراسری انبوه‌سازان گفت:‌ پرداخت تسهیلات بدون سپرده به انبوه‌سازان توسط بانک مسکن متوقف شده است.

16 بهمن امسال بت شکن مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه از ابتدای امسال سیاست اعتباری تسهیل شد به این دلیل که گمان می‌کنیم مسکن پیشران خروج از رکود اقتصاد است، اظهار کرد: در این راستا برای سازندگان تسهیلات با نرخ سود 18 درصدی پرداخت شد. این تسهیلات بدون  رسوب حساب و به شرط این‌که انبوه‌ساز اهلیت اعتباری داشته باشد، پرداخت می‌شود.

وی با بیان این‌که پرداخت این تسهیلات برای قشر ضعیف و برای واحدهای کمتر از 80 متر پرداخت شده است، تصریح کرد:‌ چنانچه انبوه‌سازان از فناوری‌های جدید یا صنعتی‌سازی که منجر به صرفه‌جویی در مصرف انرژی در ساخت و سازها شود در اولویت دریافت تسهیلات 150 میلیون تومانی به ازای هر واحد قرار می‌گیرند.

وی بیان کرد: برنامه اولیه ما برای انبوه‌سازان پرداخت 100 هزار فقره وام بود که از ابتدای امسال تاکنون برای 104 هزار واحد تسهیلات به سازندگان اعطا شده است.

این در حالی است که یکی از اعضای کانون سراسری انبوه‌سازان از توقف پرداخت تسهیلات ساخت برای مشارکت مدنی به انبوه‌سازان خبر داد.

وی اظهار کرد:‌بانک مسکن طی بخشنامه‌ای پرداخت تسهیلات ساخت انبوه‌سازان را منوط به سپرده‌گذاری کرده در حالی که پیش از این نیازی به رسوب حساب برای دریافت وام از سوی انبوه‌سازان نبود.

وی بیان کرد:‌ بانک همچنین به انبوه‌سازانی که قرارداد امضا کرده‌اند گفته تسهیلات آنها سال آینده پرداخت می‌شود و امسال خبر از وام نیست.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: