March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۰۱۲۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴
0
پول‌نیوز - نتایج پیش بینی کیفیت هوای تهران بر برقراری شرایط کیفی نامطلوب به ویژه برای گروه های حساس جامعه در روز جاری (سه شنبه) دلالت می کند و انتظار می رود تا روز چهارشنبه این شرایط کیفی نامطلوب همچنان تداوم داشته باشد.

پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از حاکمیت شرایط جوی نسبتا پایدار در روز جاری (سه شنبه سوم اسفند) بوده و تنها در برخی ساعات وزش باد مؤثر (بزرگی بین 3 تا 4 متر بر ثانیه) انتظار می رود.

بر اساس این گزارش، به تدریج با افزایش میزان ناپایداری جوی از بعدازظهر روز چهارشنبه، بر سرعت باد افزوده شده و در برخی ساعات وزش باد با بزرگی بین 5 تا 7 متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی پیش بینی می شود. با تداوم این شرایط جوی در روز پنجشنبه، کماکان در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید غربی انتظار می رود. همچنین دما طی دو روز آینده به طور نسبی افزایش می یابد.

نتایج پیش بینی کیفیت هوا بر برقراری شرایط کیفی نامطلوب به ویژه برای گروه های حساس در روز جاری (سه شنبه) دلالت می کند و انتظار می رود تا روز چهارشنبه این شرایط کیفی نامطلوب همچنان تداوم داشته باشد.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفت هوای تهران، شاخص کیفی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز 133 و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بوده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: