April 2020 08 / چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۰۱۰۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶
0
در سنگاپور رستوران‌های فراوانی وجود دارد که منوی برخی از آن‌ها شامل غذاهای خارجی و برخی دیگر شامل غذاهای محلی هستند.
پول‌نیوز -سنگاپور از جمله مقاصد گردشگری جذاب برای گردشگران است. انتخاب یک رستوران مناسب می‌تواند گاهی مسئله مهمی برای گردشگران باشد. با ما همراه باشید تا با برخی از رستوران‌های سنگاپور آشنا شویم.


رستوران های سنگاپور؛ از باسیلیکو تا شیراز


خوردن غذاهای محلی یا غذاهای مخصوص هر کشور می‌تواند تجربه‌ای جدید باشد، که خوب یا بد تا سال‌ها در خاطر می‌ماند. اما برخی مایل به امتحان کردن غذاهای بیگانه نیستند. برای این افراد هیچ نگرانی در سفر به سنگاپور وجود ندارد زیرا علاوه بر رستوران‌هایی با منوهای غذاهای محلی، رستوران‌های ایرانی نیز وجود دارند. در سنگاپور رستوران‌های فراوانی وجود دارد که منوی برخی از آن‌ها شامل غذاهای خارجی و برخی دیگر شامل غذاهای محلی هستند. در این مقاله به برخی از رستوران‌های ارائه‌دهنده غذاهای خارجی می‌پردازیم.

رستوران باسیلیکو (basilico)


منوی رستوران باسیلیکو شامل غذاهای سنگاپوری و ایتالیایی است. این رستوران شامل یک بوفه بسیار عالی است. افراد برای صرف هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام به این رستوران زیبا مراجعه می‌کنند.

صبحانه:
دوشنبه تا شنبه ۶:۳۰ صبح تا ۱۰:۳۰ صبح
یکشنبه‌ها ۷ صبح تا ۱۰:۳۰ صبح

ناهار:
دوشنبه تا شنبه ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعد از ظهر
یکشنبه‌ها ۱۲ ظهر تا ۳ بعد از ظهر

شام:
هر روز از ساعت ۶:۳۰ عصر تا ۱۰ شب

رستوران آندره

منوی این غذا شامل غذاهای فرانسوی است. سرآشپز و صاحب این رستوران فردی به نام آندره است که از ۱۵ سالگی در جنوب فرانسه زیر نظر یک خانم و آقای فرانسوی آشپزی می‌کرد. نکته جالب توجه در این رستوران پذیرایی آقای آندره و همسرش از میهمانان است. فضای این رستوران کاملا دوستانه و برای صرف یک شام رمانتیک بسیار مناسب است. برخورد کارکنان بسیار مودبانه، غذاها لذیذ و تزئینات‌شان بسیار زیبا و خلاقانه است.

یکشنبه‌، سه‌شنبه، پنجشنبه، شنبه از ۷ عصر تا ۱۱ شب
چهارشنبه و جمعه از ۱۲ ظهر تا ۳ بعد از ظهر، ۷ عصر تا ۱۱ شب
دوشنبه‌ها تعطیل است


رستوران سامر پاویلیون (summer pavilion)

منوی این رستوران شامل غذاهای چینی و منوی غذاهای گیاهی است. فضا، کیفیت غذا و سرویس‌دهی بسیار عالی است. قیمت غذاها بالا است اما ارزشش را دارد.

هر روز از ۱۱:۳۰ تا ۲:۳۰، ۶:۳۰ عصر تا ۱۰:۳۰ شب.


رستوران ام.تی.آر (MTR)


منوی این رستوران شامل غذاهای جنوب هند است. غذاهای این رستوران همیشه از مواد تازه درست می‌شوند. محیط رستوران بسیار تمیز، غذاها لذیذ و رفتار کارکنان مودبانه و سریع است.

هر روز به‌جز دوشنبه‌ها از ۸:۳۰ صبح تا ۳ بعد از ظهر، ۵:۳۰ عصر تا ۹:۳۰ شب


رستوران بلو کوزینا (Blu Kouzina)

منوی این رستوران شامل غذاهای یونانی بوده و تمام مواد اولیه غذاها اورگانیک است. از ویژگی‌های این رستوران غذاهای دریای خوشمزه، کارکنان مودب، فضای دلپذیر و زیبا است.

هر روز از ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعدازظهر، ۶ غروب تا ۱۰ شب

رستوران کات (cut)

اگر به دنبال تجربه طعم لذیذ استیک هستید به این رستوران بروید. رستوران کات یکی از بهترین استیک هوس‌های (رستورانی که فقط استیک سرو می‌کند) سنگاپور است. سرویس‌دهی رستوران همچنین غذاها عالی هستند.

هر روز از ۵:۳۰ عصر تا ۱۰ شب

رستوران ژان (Jaan)

کلمه ژان به زبان کهن سانسکریت به معنای کاسه است. این رستوران غذاهای مدرن فرانسوی و غذاهای گیاهی سرو می‌کند و سعی بر این دارد تا با استفاده از مواد اولیه تازه و غذاهایی با تزئینات زیبا و در عین حال ساده، یک آشپزی خلاق را در اختیار مشتریان قرار دهد. رفتار کارکنان مودبانه و فضا دلپذیر است.

هر روز بجز یکشنبه‌ها از ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعدازظهر، ۷ عصر تا ۱۱ شب

رستوران لاین (Line)

این رستوران ارائه‌کننده غذاهای بین‌المللی است، از غذاهای دریایی گرفته تا خوراک‌های غربی و آسیایی.

ساعت کار: هر روز از ۵ عصر تا ۱ بامداد


رستوران فرتینی لا تراتوریا (Fratini la Trattoria)

شما در این رستوران با منوی انواع غذاهای سنتی و مدرن ایتالیایی روبه‌رو می‌شوید. این رستوران برای هر سه گروه دوستداران گوشت، غذاهای دریایی و غذاهای گیاهی غذاهایی مطابق میل آن‌ها ارائه می‌کند. کیفیت عالی غذاها، برخورد مودبانه و دوستانه کارکنان، و فضای دلپذیر از ویژگی‌های رستوران فرتینی است.

هر روز از ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعدازظهر، ۶ غروب تا ۱۱ شب

رستوران کری کالچر (Curry Culture)

منوی رستوران کری کالچر شامل غذاهای سنتی و مدرن هندی است. فضای رستوران دلپذیر، رفتار کارکنان مودبانه و دوستانه و غذاها لذیذ است.

هر روز از ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعدازظهر، ۵:۳۰ عصر تا ۱۰:۳۰ شب

رستوران اسپاگو (Spago)

این رستوران در طبقه ۵۷ برج مارینا بی سندز قرار دارد و منظره بسیار زیبایی را به دست می‌دهد به خصوص اگر از فضای تراس استفاده کنید. منوی اسپاگو شامل آشپزی آمریکایی است. کیفیت غذاها عالی و رفتار کارکنان مودبانه و دوستانه است.

هر روز از ساعت ۷ صبح تا ۲:۳۰ بعدازظهر

رستوران هالیا (Halia)

این رستوران در هتل رافلز (raffles) قرار دارد. منوی رستوران هالیا شامل غذاهای اروپایی و آسیایی است. غذاهای لذیذ و فضای دوست‌داشتنی و رماتیک از ویژگی‌های این رستوران است.

هر روز بجز سه‌شنبه‌ها از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲ بعدازظهر، ۶ غروب تا ۹:۳۰ شب

شنبه‌ها از ۱۲ ظهر تا ۹:۳۰ شب

رستوران کورنر هاوس (Corner House)

این رستوران در یک باغ گیاه‌شناسی قرار گرفته و مکان بسیار زیبایی برای قدم زدن است. منوی این رستوران شامل انواع غذاها است. کیفیت غذاها عالی، فضا بسیار دوستانه و زیبا، و رفتار کارکنان مودبانه و صمیمی است.

هر روز از ۱۲ ظهر تا ۳ بعدازظهر، ا ۶:۳۰ عصر تا ۱۱ شب


رستوران شیراز

زمانی که وارد این رستوران می‌شوید فراموش می‌کنید که در کشوری غیر از ایران هستید. تزئینات و معماری مطابق با حال‌وهوای ایرانی است. منوی رستوران شیرازی شامل پیش غذاها، غذاها و دسرهای ایرانی است. غذاها شامل انواع کباب، انواع خورش، میرزا قاسمی، کشک و بادمجان، دیزی، باقالی پلو با ماهیچه و غیره است.

از یکشنبه تا پنجشنبه ۶ صبح تا ۱۲ شب، جمعه و شنبه از ۶ صبح تا ۱ بامداد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.