March 2020 29 / يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹
اعطای احکام عضویت در شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایهپول‌نیوز - طی نشستی با حضور دکتر محمد علی هادی، عضو هیأت مدیره بانک سرمایه، احکام اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر این بانک به ایشان تقدیم شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این نشست که در آخرین روز بهمن ماه برگزار شد دکتر هادی با اشاره به قانون مصوب مجلس شورای اسلامی مبنی بر موظف بودن کلیه دستگاه های اجرایی نسبت به تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در نهاد سازمانی خود، آغاز به کار شورای امر به معروف و نهی از منکر در بانک سرمایه را نیز در همین راستا برشمرد که با معرفی اعضای آن به ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور عملیاتی شده است.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه با اشاره به این که یکی از بزرگ ترین واجبات ترک شده دین، امر به معروف و نهی از منکر است، مراحل مختلف این فریضه الهی را چنین برشمرد: اولین مرحله، شناخت معروف و شناخت منکر و دومین مرحله، اثربخشی آن و سومین مرحله نحوه بیان امر به معروف و نهی از منکر است.

دکتر هادی با اشاره به اثرات مثبت تصویب این قانون در مجلس شورای اسلامی و تشکیل هسته اجرایی آن در بانک سرمایه، خواستار بررسی راه­ های اجرایی و مصادیق شفاف و کاربردی امر به معروف و نهی از منکر توسط اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر در این بانک شد.

گفتنی در ادامه این جلسه احکام اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر توسط دکتر هادی به ایشان تقدیم شد.

همچنین در پایان ناهید مونسان، رئیس اداره روابط عمومی و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه، در رابطه با اقدامات انجام شده توسط این شورا و جذب اعضا توضیحاتی ارائه نمود.

شایان ذکر است اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه به شرح زیر می باشد:

اعطای احکام عضویت در شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: