April 2020 07 / سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹
پرداخت 167 میلیارد تومان خسارت به بیمه‌شده‌های بیمه داناپول‌نیوز - معاون امور استان‌ها و توسعه‌ شبکه‌ فروش بیمه‌ دانا علاوه بر اعلام رقم خسارت‌های پرداخت‌شده‌ی این شرکت در چندماهه‌ی گذشته، گفت: با توجه به اینکه در دو ماه پایانی سال حجم خسارت‌ها افزایش چشمگیری پیدا‌می‌کند، تمامی شرکت‌ها شاهد فشار کاری بالایی خواهند‌ بود اما تمام تلاش همکاران ما در شعبه‌های سراسر شرکت به رسیدگی پرونده‌ها‌ی خسارت معطوف‌ خواهد بود.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، محمود خدادادی در ادامه اضافه کرد: شرکت بیمه دانا فقط در 30 روز بهمن ماه گذشته، بیش از 167 میلیارد تومان خسارت به حساب بیمه‌شده‌ها واریز کرده و با تمام توان و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها حسب برنامه‌های خود خواهد کوشید که تا پایان سال رقم قابل توجهی از خسارت‌های وارد شده را بپردازد. 

وی افزود: تمامی شعب این شرکت در سراسر کشور، در طول ماه باقی مانده تا پایان سال، با تمام ظرفیت روند پرداخت‌ها را تسهیل‌‌خواهندکرد و روند رسیدگی به پرونده‌های مربوط به خسارت‌ها با فوریت مورد بررسی قرارخواهندگرفت.

خدادادی تأکید کرد: تا پایان سال پرونده‌ای در ارتباط با خسارت‌های محرز‌شده، باز نماند و خسارت‌های معوق به زیان‌دیده‌گان پرداخت ‌شود.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: ساعات کاری شعب خسارتی شرکت در ماه پیش رو تا آخرین روزهای سال، برای رسیدگی به خسارت‌ها افزایش خواهد یافت. در سراسر کشور شعب کشیک این شرکت ـ به‌ویژه شعب استان‌هایی مسافرپذیرـ در روزهای آغازین سال جدید نیز، آماده‌ی خدمات‌رسانی به تمامی بیمه‌گزاران و خسارت‌دیده‌گان خواهند بود و خدمات ویژه‌ای را برای مسافران نوروزی در نظر خواهند گرفت.

برچسب ها: بیمه دانا ، بیمه دانا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.