پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۱۱۹۸۳
۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۶
0
پول‌نیوز - جواد خیابانی که نام دو بازیکن جوان تیم پرسپولیس را در بازی این تیم با سیاه جامگان اشتباه گفته بود ، از آنها و فوتبال‌دوستان عذر خواست.

جواد خیابانی که در بازی پرسپولیس و سیاه جامگان اسم دو بازیکن جوان پرسپولیس را اشتباه نوشته بود ، در متنی کوتاه که برای رسانه ها ارسال کرده ، از آنها و علاقمندان به فوتبال عذر خواسته است:

 سلام

يك معذرت خواهي از دو جوان آينده دار فوتبال ايران  ... در صحنه تعويض طاهرخاني من حواسم به آن اتفاق نبود ، داشتم جاي ديگر زمين كه درگيري پيش آمده بود را نگاه مي‌كردم  ، من اشتباه كردم  ... معذرت مي‌خواهم ... شماره اين دو جوان خوب خيلي به هم شبيه بود .

من دقت نكردم و فقط شماره سمت راست يعني ۸ را ديدم و فكر كردم كه صادق محرمي است... يكي‌شان شماره ۲۸ بود و ديگري ۴۸ انگار و من در آن صحنه شلوغ فقط شماره ۸ سمت راست را ديده و بلافاصله به ليست رجوع كردم و خب عجله هم كردم و هم اشتباهم را به همراه داشت . از هر دوی شان عذر می خواهم. از پیمان عزیز در استودیوی پخش که به خاطر گفته من اشتباه کرد هم عذر می خواهم. براي هر دو این جوان ها و براي همه جوانان اين سرزمينم آرزوي موفقيت مي‌كنم ... اين دو جوان هم حتما در آينده از خوب هاي فوتبال ما خواهند شد .

از مخاطبان خوب فوتبال ایران که این بازی را دیدند و اشتباهم را در گزارش را دیدند هم عذر می خواهم.»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: