پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۱۱۵۰۳
۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶
0
بازار ارز روزهای پرتحولی را می‌گذراند. روز گذشته قیمت ۳۸ تومان افزایش یافت و نرخ دلار را به ۳۹۸۱ تومان رساند؛ اما قیمت امروز با افزایش ۳۷ پله‌ای، مرز ۴ هزار تومان را پشت سر گذاشت.
پول‌نیوز - بازار ارز روزهای پرتحولی را می‌گذراند. روز گذشته قیمت ۳۸ تومان افزایش یافت و نرخ دلار را به ۳۹۸۱ تومان رساند؛ اما قیمت امروز با افزایش ۳۷ پله‌ای، مرز ۴ هزار تومان را پشت سر گذاشت.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، امروز در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر دلار با افزایش ۳۷ تومانی مرز ۴۰۰۰ تومانی را هم درنوردیده و به ۴۰۱۰ تومان رسیده است؛ این در حالی است که روز گذشته نیز نرخ دلار، با افزایش ۳۷ تومانی نسبت به روز قبل از آن، به ۳۹۸۱ تومان رسیده بود.

بر این اساس، قیمت هر یورو نیز با ۲۷ تومان افزایش ۴۲۶۵ تومان رسید؛ این در حالی است که پوند نیز با ۲۱ تومان افزایش به ۴۹۴۵ تومان رسیده است. در عین حال هر درهم امارات ۱۱۲۰ تومان و لیر ترکیه ۱۱۷۱ تومان است.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نیز با ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان افزایش قیمت مواجه شد. بر این اساس، سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید به یک میلیون و ۱۴۲ هزار و ۹۰۰ تومان، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۱۲۲ هزار تومان، نیم سکه ۵۹۹ هزار تومان، ربع سکه ۳۱۸ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱۹۸ هزار تومان است.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی هزار و ۱۳۵ دلار و ۱۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۱۱۲ هزار و ۷۵۷ تومان است.

نوع سکه/ارز قیمت(تومان/دلار)
دلار ۴۰۱۰ تومان
یورو ۴۲۶۵ تومان
پوند ۴۹۴۵ تومان
درهم امارات ۱۱۲۰ تومان
لیر ترکیه ۱۱۷۱ تومان
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید یک میلیون و ۱۴۲ هزار و ۹۰۰ تومان
سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۱۲۲ هزار تومان
نیم سکه ۵۹۹ هزار تومان
ربع سکه ۳۱۸ هزار تومان
سکه یک گرمی ۱۹۸ هزار تومان
هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۱۳۵ دلار و ۱۰ سنت
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۲ هزار و ۷۵۷ تومان

برچسب ها: ارز ، دلار ، 4000 تومان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار