پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۱۰۵۹۱
۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱
0
مسعود خاتونی گفت: در اين سامانه شرايطی ايجاد شده تا هموطنان بتوانند بدون مراجعه به شعبه و به صورت الكترونيكی عوارض خروج از كشور خود را پرداخت كنند.
عوارض خروج از کشور الکترونیکی پرداخت می شودپول‌نیوز - سرپرست معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی گفت: در جهت تحقق اهداف دولت الكترونيک، بانک ملی با همكاری ناجا، عوارض الكترونيكی خروج از كشور راه اندازی شد.

مسعود خاتونی سرپرست معاون فناوری اطلاعات بانک ملی صبح امروز در نشست خبری رونمایی از خدمت جديد دولت الکترونیک اظهار کرد : در اين سامانه شرايطی ايجاد شده تا هموطنان بتوانند بدون مراجعه به شعبه و به صورت الكترونيكی عوارض خروج از كشور خود را پرداخت كنند.

وی ادامه داد: متقاضيان می‌توانند با وارد كردن اطلاعات لازم و پرداخت هزينه های لازم عوارض خروج از كشور خود را پرداخت كنند.

خاتونی درباره مهمترين مزيت اين سيستم گفت: پرداخت ٢٤ ساعته و بدون اتلاف وقت اين سيستم، مهمترين مزيت اين خدمت جديد بشمار می‌رود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
بله
خیر
من در مرحله اول هم نمی گرفتم.
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: