پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۰۹۳۹۶
۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
0
در این کنگره که به همت دفتر توسعه فناوری‌های سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با شعار « توسعه فناوری‌های بومی سلامت، راهکار اقتصاد مقاومتی برگزار» شد، متخصصان داخلی و خارجی آخرین دستاوردهای فناوری‌های نوین پزشکی را با هدف بومی‌سازی در کشور مورد بحث و بررسی قرار دادند.
حضور بانک کارآفرین در کنگره فناوری‌های نوین پزشکی
پول‌نیوز - بانک کارآفرین در نخستین کنگره بین‌المللی فناوری‌های نوین پزشکی که با هدف توسعه فناوری‌های نوین پزشکی و بیمارستانی و بررسی راهکارهای بومی‌سازی آن در کشور برگزار شد، حضوری فعال و موثرداشت.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این همایش كه با حضور محققان و اساتید داخلی و خارجی از 13 تا 15 آذر در سالن همایش‌های رازی برگزار شد، کارشناسان بخش‌های اعتبارات، بین‌الملل، و بازاریابی و مشتریان ویژه با حضور در غرفه بانک کارآفرین، آخرین خدمات و محصولات بانک کارآفرین را برای شرکت‌کنندگان تشریح کردند.

بر اساس این گزارش، در این کنگره که به همت دفتر توسعه فناوری‌های سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با شعار « توسعه فناوری‌های بومی سلامت، راهکار اقتصاد مقاومتی برگزار» شد، متخصصان داخلی و خارجی آخرین دستاوردهای فناوری‌های نوین پزشکی را با هدف بومی‌سازی در کشور مورد بحث و بررسی قرار دادند.

این گزارش حاكی است، ارزیابی و مدیریت فناوری پزشکی، تله‌مدیسین، رباتیک پزشکی و فناوری‌های نوین ارتباطی، فناوری‌های نوین تشخیصی و آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی، فناوری‌های نوین بیمارستانی، و فناوری‌های نوین تجهیزات پزشکی از جمله موضوعاتی بود که توسط کارشناسان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 گفتنی است فناوری‌های نوین دارویی و داروسازی، فناوری‌های نوین در تصویربرداری دیجیتال، نقش بانک، بیمه و لیزینگ در توسعه فناوری‌ها و تجهیزات نوین پزشکی، شرکت‌های دانش بنیان پزشکی و راهکارهای توسعه بازار، از دیگر موضوعاتی بود که در این کنگره مطرح و بررسی شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.