پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۰۵۸۶۰
۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸
0
منصور پوریان گفت: گرچه با شناسنامه دار شدن کشتارکنندگان و توزیع کنندگان تا حدودی بازار ساماندهی می شود، اما عرضه گوشت براساس درجه بندی کیفیت با اما و اگرهایی همراه است.
درجه بندی گوشت قرمز دلیلی برای گران فروشیپول‌نیوز - رئیس شورای تامین کنندگان دام زنده گفت: با توجه به آنکه ایراداتی بر درجه بندی گوشت قرمز وارد است از این رو تنها اجرای این امر توجیه مناسبی برای افزایش قیمت است.

منصور پوریان رئیس شورای تامین کنندگان دام زنده، با اشاره به  مزایای طرح شناسنامه دار شدن کشتار کنندگان و توزیع کنندگان گوشت اظهار داشت: گرچه با شناسنامه دار شدن کشتارکنندگان و توزیع کنندگان تا حدودی بازار ساماندهی می شود، اما عرضه گوشت براساس درجه بندی کیفیت با اما و اگرهایی همراه است.

وی با بیان اینکه ایراداتی  بر برچسب زدن قیمت گوشت وارد است، افزود: با توجه به آنکه مصرف کنندگان اطلاع کافی از  درجه بندی گوشت ندارند، لذا اجرای این امر تنها توجیه مناسبی برای گرانی است.

پوریان ادامه داد: با اجرای سیاست عرضه گوشت براساس کیفیت سودی عاید تولیدکننده و مصرف کننده نمی شود، حال جای سوال است که عرضه گوشت های وارداتی جزء کدامیک از درجه بندی های کیفی محسوب می شوند؟

رئیس شورای تامین کنندگان دام زنده تصریح کرد: از آنجا که درجه بندی گوشت در هیچ جای دنیا وجود ندارد  اتخاذ چنین سیاستی تاثیر مثبتی بر روند بازار نخواهد گذاشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: