پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۰۴۴۱۷
۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
0
با عنایت به توافقات به عمل آمده با مسئولین نمایشگاه بین المللی سمنان وبه منظور فرهنگ سازی بیمه در اقشار مختلف مردم ،مقررشدتا در کلیه نمایشگاههای طول سال برای شرکت بیمه دی شعبه سمنان غرفه ای درمحل مناسب در نظرگرفته شود تابه بازدید کنندگان خدمت رسانی انجام شود.
حضور دائمی بیمه دی شعبه سمنان در نمایشگاههای بین المللی استانپول‌نیوز - شرکت بیمه دی شعبه استان تهران در نمایشگاه بین المللی استان حضوری پر رنگ و مؤثر خواهد داشت.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، با عنایت به توافقات به عمل آمده با مسئولین نمایشگاه بین المللی سمنان وبه منظور فرهنگ سازی بیمه در اقشار مختلف مردم ،مقررشدتا در کلیه نمایشگاههای طول سال برای شرکت بیمه دی شعبه سمنان غرفه ای درمحل مناسب در نظرگرفته شود تابه بازدید کنندگان خدمت رسانی انجام شود.

مدیریت استان سمنان درخصوص این موضوع افزود: با عنایت به استقبال چشمگیر مردم ازنمایشگاهها،فرصت مناسبی است تا به معرفی شرکت و خدمات آن خصوصا در رشته های عمر ،آتش سوزی ، مسئولیت و... پرداخته شود .مضاف براینکه با تعاملات به عمل آمده با سایر غرفه ها خدمات و تخفیفات مشترک به افراد قابل ارائه است وپرسنل شعبه سمنان تمام تلاش خود را راستای بهینه سازی وتاثیر فعالیتها مبذول خواهند نمود.
 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: