پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۰۰۷۸۰
۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۳
0
عضو هیأت مدیره اعتماد مشتریان به بانک ملی ایران را نقطه قوت این بانک دانسته و افزود: باید با به کارگیری انواع روش‌های نوین بازاریابی و ارائه خدمات بانکداری الکترونیک، ارتباط مشتریان با بانک قوی‌تر شود به گونه ای که مشتری با ورود به شعبه احساس آرامش و اطمینان نماید .
بازدید مدیران بانک ملی از نقاط صفر مرزی
پول‌نیوز - نشست هم اندیشی پیرامون بررسی و استفاده از ابزارهای الکترونیکی بانک ملی ایران با حضور محمودشایان عضو هیأت مدیره بانک برگزار شد .

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه 2کشور ، حسن شهرآشوب رئیس اداره کل سرمایه انسانی و وحیدرضا صمدزاده رئیس اداره امور شعب استان سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان این اداره نیز در این نشست حضور داشتند .

عضو هیأت مدیره در این مراسم طی سخنانی با اشاره به ارکان اقتصادمقاومتی ، حرکت در این مسیر راتنها راه خروج از شرایط موجود دانسته و بر لزوم تداوم حرکت در این مسیر تاکید کرد.

در ادامه به اهمیت جایگاه مشتری در سیستم بانکی اشاره کرد و گفت: جلب رضایت و رفع نیازهای مشتریان باید در اولویت امور قرار گرفته و نیازهای پنهان آنان شناسایی و برآورده گردد.

وی افزود : ما حصل همه مفاهیم و ابزارها باید منجر به رضایت مشتری شود . مشتری مداری اصل و رکن اساسی سیستم بانکی است که لزوم آموزش‌های مستمر و نحوه رفتار و مهارت‌های ارتباط با مشتریان باید به طور مکرربه همکاران زیرمجموعه یادآوری و بازآموزی شود.

عضو هیأت مدیره اعتماد مشتریان به بانک ملی ایران را نقطه قوت این بانک دانسته و افزود: باید با به کارگیری انواع روش‌های نوین بازاریابی و ارائه خدمات بانکداری الکترونیک، ارتباط مشتریان با بانک قوی‌تر شود به گونه ای که مشتری با ورود به شعبه احساس آرامش و اطمینان نماید .

در ادامه کریمی مدیر امور شعب منطقه دو کشور بیان داشت: این استان از مرزهای زمینی و دریایی برخوردار بوده و این فرصت طلایی به منظور ایجاد تعاملات بین المللی با کشورهای همجوار منجر به رشد و توسعه پایدار در منطقه خواهد شد .

در ادامه این مراسم حسن شهر آشوب رئیس اداره کل سرمایه انسانی به بررسی آخرین وضعیت سرمایه انسانی در بانک پرداخت و گفت: سرمایه انسانی ستون اصلی تمامی برنامه ها و امور جاری سازمان می باشد و با توجه به اهمیت منابع انسانی، این اداره کل با نگاهی استراتژیک اهداف متعالی سازمان را دنبال می کند .

 در ابتدای جلسه صمدزاده رئیس اداره امور شعب استان سیستان و بلوچستان گزارشی از عملکرد اداره امور شعب ارائه کرد و شرایط حاکم بر پهناورترین استان کشور را از لحاظ نیروی انسانی، خاص دانسته و بر لزوم نگاه ویژه به این استان تاکید کرد.

در بخش دیگری از جلسه دکتر میری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان طی سخنانی برلزوم همکاری دوجانبه تاکید کرد و با اشاره به انضباط حاکم بر سیستم بانکی، استفاده از الگوی سازمانی بانک‌ها در سایر ادارات و ارگان‌ها را بسیار پراهمیت، امید بخش و حیاتی دانست و افزود: اولویت سیستم بانکی سلامت کاری، انضباط و رضایتمندی مشتریان بوده که در صورت تحقق این امر در سایر سازمان‌ها شاهد رشد و تعالی آنان خواهیم بود .

 گفتنی است در این سفر عضو هیأت مدیره، به منظوربررسی مسائل همکاران در شمال استان با حضور در شهرستان زابل از تلاش‌ها و نحوه ارائه خدمات کارکنان در نقاط صفر مرزی ( پایانه های میلک زابل و میرجاوه ) بازدید به عمل آورد.

وی همچنین با حضور در جمع مشتریان حاضر در سالن بازارچه مرزی به منظور رفع برخی از مشکلات موجود در محل، دستورات لازم را صادر و از تلاش‌های کارکنان شعبه زابل در جهت جذب منابع و راه‌اندازی مطلوب امور مشتریان قدردانی کرد.

بازدید مدیران بانک ملی از نقاط صفر مرزی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.