February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۹۵۸۸
۳۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۳
0
اختلال ذهنی کروبی پس از شوک شکست انتخاباتی و دروغ از آب درآمدن تک تک ادعاهای وی در زمینه تقلب و تجاوز و کشته سازی دروغین از امثال ترانه موسوی، شدت گرفته است.

خبرآنلاين: اختلال ذهنی کروبی پس از شوک شکست انتخاباتی و دروغ از آب درآمدن تک تک ادعاهای وی در زمینه تقلب و تجاوز و کشته سازی دروغین از امثال ترانه موسوی، شدت گرفته است.

روزنامه کیهان با این مقدمه خبر زیرا منتشر کرده است:

وی دیروز در دیدار شماری از افراطیون همدرد، به نحوی سخن گفت که حاکی از تشدید توهم می کند. کروبی با استناد به همین دید و بازدیدهای محفلی و تیمی گفته است «استقبال و ابراز محبت مردم در کوچه و خیابان، در بازار و محل کار و در هر موقعیت مناسب از زندانیان آزاد شده آیا نشان دهنده کنترل و تسلط بر اوضاع است». این ادعا در حالی است که شخص کروبی هر جا میان مردم پا گذاشته با اعتراض شدید مواجه و مجبور به فرار شده است.

کروبی ضمن مغالطه بر سر استفاده ابزاری گروهک های ضدانقلاب هم پیمان خود از اموات این جریان و تشییع آنها -اصطلاحاً مرده خوری!- گفت: مردن هم دردسر شده است. کروبی به همین بهانه از خدا خواسته که مرگ او را به تاخیر اندازد. او می گوید «گویا باید نامه ای به عزرائیل بنویسیم تا پیام ما را به خدا برساند که خدایا اگر بناست این ایام، ایام مرگ طبیعی ما باشد، مجالی اعطا فرما و از آمدن عزرائیل جلوگیری کن، اکنون زمان مرگ طبیعی نیست».
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.