February 2020 27 / پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
با تامين زير ساخت هاي توزيع بنزين مناسب،
کد خبر: ۱۹۵۸۵
۳۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۰:۵۲
0
ايران خودرو با توسعه بهره‌گيري از قواي محركه موتور ملي و تي‌يو5 در جهت ارتقاي كيفيت و كاهش مصرف سوخت محصولات خود حركت مي‌كند.
به گزارش ايكو پرس ، كيانوش پورمجيب، معاون كيفيت ايران خودرو با بيان اين مطلب، گفت: ايران‌خودرو با برنامه زماني منظم، استفاده از قواي محركه موتور ملي و تي‌يو5 را توسعه داده و به تدريج جايگزين موتورهاي پرمصرف XU7 مي كند.

وي اين امر را جهت‌گيري استراتژيك ايران خودرو براي كاهش مصرف سوخت و آلودگي عنوان كرد.

پورمجيب با اشاره به اين كه استانداردهاي يورو 2 و 3 تفاوت چنداني با يكديگر ندارند، اظهار داشت: براساس گزارش انجمن خودروسازان کشور،کاهش آلودگي ناشي از استقرار استاندارد يورو3 با حذف 1060 خودروي فرسوده برابري مي‌کند؛ لذا به ميلياردها تومان سرمايه‌گذاري براي استقرار استاندارد يورو 3 نيازي نيست و بهتر است پس از آماده شدن زير ساخت هاي توزيع بنزين مناسب استاندارد يورو4، طبق يک برنامه زمان بندي به سمت استقرار استاندارد يورو 4 برويم.

معاون كيفيت ايران خودرو، بهبود فناوري خودروها و توليد محصولات جديد را، از راه‌هاي مهم ارتقاي كيفيت دانست و گفت: در ايران خودرو پروژه هاي متعدد ايمني و رعايت استانداردهاي تست تصادف و مانند آن تعريف شده كه سورن فاز 2 ، پارس و روآي جديد مصداق هاي آن است.

پورمجيب كشش و قدرت موتور را يکي از دلايل عمده نارضايتي مشتريان روآ دانست و گفت: اين مشكل با بهبود قواي محركه برطرف شده است.

وي از پروژه‌هاي متعدد آپشن مانند ايربگ، اي‌بي‌اس، فرمان تاشونده و كمربند پيش كشنده و تقويت پلتفرم براي تست هاي ضربه از پهلو و مانند آن نيز خبر داد كه در حال انجام است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: