کد خبر: ۱۹۵۸۴
۳۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۰:۲۵
0
برزگری عضو کمیسیون ارتقاء کیفیت خودرو پیشنهادات خود را برای افزایش کیفیت و ایمنی خودرو ارائه داد.
پول نیوز - با گذشت تقریبا 6 روز از تشکیل کمیسیون ویژه ارتقاء کیفیت خودروهای داخلی جلسات این کمیسیون با جدیت و فشردگی برگزار می شود که یکی از عوامل این تسریع در برگزاری جلسات یک فوریتی بودن طرح و اهمیت بالای این موضوع در جامعه می باشد.

نظام الدین برزگری رییس موسسه استاندار در گفتگو با خبرنگار پول نیوز با اشاره به این مطلب افزود : جلسات کمیسیون با سرعت در حال برگزاری است و امروز نیز جلسه دیگری با اعضا داریم.

وی تصریح کرد : ارتقاء کیفیت خودرو یکی از مسائل مهمی است که در جلسات کمیسیون نیز ،وزیر صنایع بر آن تاکید دارد و تصمیمات حول آن گرفته می شود .

رییس موسسه استاندارد خاطر نشان کرد : پیشنهادات موسسه استاندارد در خصوص افزایش کیفیت و ارتقا ایمنی در خصوص مواردی مانند استاندارد های 51 گانه ایمنی - عملکردی خودرو ،استاندارد های مصرف سوخت در خودرو ،استاندارد های ساخت قطعه و خدمات پس از فروش به کمیسیون ارائه شد .

برزگری گفت : پس از ارائه این پیشنهادات کمیسیون حدود 3 هفته بررسی های خود را انجام می دهد و با گذشت 3 ماه ،ماحصل مواد تصمیم گیری شده را به مجلس ارائه می کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: