February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۹۵۷۸
۳۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۹:۴۸
0
یک نشریه دولتی در پرونده ای جنجالی به معرفی موسیقی مبتذل موسوم به «رپ فارسی» پرداخت.


به گزارش البرز این ماهنامه متعلق به سازمان بهزیستی، در آخرین شماره خود با هدف آسیبب شناسی پدیده های سال 88، به معرفی نوعی موسیقی مبتذل و بدون هویت پرداخته که در میان جوانان فراگیر شده است.

در این پرونده که با عنوان آسیب شناسی این موسیقی زیرزمینی به آن پرداخته شده به ادعای این نشریه این موسیقی تنها نوعی موسیقی اعتراضی و پدیده اجتماعی است که در میان جوانان رواج یافته است.

این نشریه در ادامه علاوه بر معرفی انواع خواننده های این گروه، حتی با یکی از خواننده های آن گفت وگوی بلندی انجام داده است.

این در حالی است که رپ فارسی علاوه بر مخالفت اهالی موسیقی در داخل و خارج کشور که از آن به عنوان نابود کننده موسیقی اصیل و کلاسیک نام برده اند که از روح هنر به دور بوده، مروج بدتری نوع روابط دختر و پسر است و به جنس مخالف تنها به عنوان شریک سکسی نگاه می کند و برخی از آنها به نیز صراحت مروج همجنس بازی هستند.

این نشریه توصیه کرده که باید به برخی از این نوع موسیقی که فاخر(!) باشد، مجوز داده شود. چرا که می تواند از افتادن بسیاری از نوجوانان و جوانان در دام انحطاط اخلاقی جلوگیری کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: