کد خبر: ۱۹۵۶۹
۳۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۹:۰۹
0
"روزآنلاين " همچنين در يكي ديگر از مطالب خود، به بررسي تاريخي تنظيم خانواده و كنترل جمعيت پرداخته و روش‌هاي جلوگيري از بارداري را به مخاطبان خود - كه اغلب در خارج از كشور زندگي مي‌كنند - آموزش داده است!


خبرگزاري فارس: يك سايت ضدانقلاب براي تقابل با سخنان رئيس جمهور درباره ظرفيت جمعيتي ايران، به آموزش راه‌هاي كنترل تعداد فرزندان در خانواده روي آورده است.

به گزارش فارس، شبكه ايران نوشت؛ پس از آگاهي مردم از اهداف ضدانقلاب و فتنه‌گران و سپس ريزش شديد حاميان اين فرقه، سران خارج نشين و رسانه‌هاي اين جريان كه از ادامه رويكرد ماه‌هاي گذشته و توليد متعدد اخبار تحريك آميز بازمانده‌اند، به انتشار مطالب و موضوعات خنده‌داري روي آورده‌اند.

سايت "روزآنلاين " كه با همكاري تعدادي از فعالان مطبوعاتي اصلاح‌طلب كه اكنون در خارج از كشور زندگي مي‌كنند، اداره مي‌شود، در روزهاي اخير، تمام توجه و توان خود را براي مقابله با سخنان رئيس‌جمهوري اسلامي ايران صرف كرده و در تلاش است تا با ترويج و آموزش روش‌هاي تنظيم خانواده، با آنچه "تلاش احمدي‌نژاد براي افزايش جمعيت ايران " ناميده است، مقابله كند!

اين سايت دست به انتشار مطالب متعدد با موضوع مخالفت با سخنان رئيس جمهور پيرامون ظرفيت جمعيتي ايران زده و در يكي از اين مطالب، طرح "حساب آتيه كودكان " كه از سوي دكتر احمدي‌نژاد مطرح شده را "بازي خطرناك و كودكانه " خوانده است.

"روزآنلاين " همچنين در يكي ديگر از مطالب خود، به بررسي تاريخي تنظيم خانواده و كنترل جمعيت پرداخته و روش‌هاي جلوگيري از بارداري را به مخاطبان خود - كه اغلب در خارج از كشور زندگي مي‌كنند - آموزش داده است!

البته اين سايت پيشينه طولاني مدتي در ارائه مطالب و تحليل‌هاي عجيب دارد. چندي پيش هم، يكي از نويسندگان سايت "روزآنلاين "، سخنان رئيس جمهور درباره لزوم كاهش جمعيت پايتخت را "تدبير ويژه امنيتي " ناميده بود.

اين سايت چند روز پيش هم به قلم رضوانيه كه چندماهي است همكاري خود را با يك روزنامه پرآگهي داخلي قطع كرده و به آمريكا پناهنده شده، در مطلبي بامزه نوشت: "اگر كسي ريش بلند داشته باشد و يقه پيراهنش را ببندد و انگشتر عقيق در انگشت كند و پيشاني‌اش كمي كدر باشد، نه توسط پليس راهنمايي جريمه مي‌شود، نه در صف بانك مي‌ايستد و نه كسي جرئت دارد حرفي به او بزند! "

انتشار اين نوع مطالب جالب كه نتيجه سردرگمي رسانه هاي ضدانقلاب و ناكامي آنان در ادامه آشوب‌هاي سال گذشته دانسته مي‌شود، موجب انبساط خاطر مخاطبان اين سايت مخالف جمهوري اسلامي شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.