کد خبر: ۱۹۵۳۶
۳۰ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۴
0
به نظر من زنهای اروپایی با وجود تمام کارهای نابهنجاری که میک نند باید بیایند وشاگردی دختران وپسران هنجارشکن ایرانی را بکنند.
رییس فراکسیون روحانیون مجلس با استقبال ازمصوبه شورای اجتماعي كشوردر زمینه ارتقای طرح ارتقاي امنيت اجتماعي بر برخورد قاطع با افرادی که هنجارهای جامعه را در زمینه حجاب وعفاف زیر پا می گذارند تاکید کرد.

محمد تقی رهبر نماینده اصفهان ورییس فراکسیون روحانیون مجلس در گفت وگوبا شفاف با تاکید براینکه وضعیت حجاب وعفاف در سطح جامعه حالت مشمئژ کننده ودرد اوری به خود گرفته است گفت: متاسفانه مسولین کشور برای برون رفت از این وضعت هیچ گونه احساس تکلیفی نمی کنند.

نماینده اصفهان خاطر نشان کرد:واقعا هر مسلمانی که ازخیابانهای تهران وشهر های بزرگ کشور عبور می کند نسبت به وضعت نابه هنجاری که به لحاظ فرهنگی در کشور وجود دارد نسبت به وضعیت فعلی احساس شرم میکند ودلش به درد می آید.

رییس فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به سفرسال گذشته احمدی نژاد به قم ودیدارش با بعضی از مراجع تقلید واعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: در این سفر رییس جمهور به خاطر وضعت موجود فرهنگی در کشور مورد شماتت قرار گرفت.

وی با تاکید براینکه نگرانی علما ومراجع در زمینه وضعیت فرهنگی در کشور کاملا به جا وبه حق است گفت: انتظار این است که دولت احمدی نژاد که با رای متدینین جامعه روی کارآمده است نسبت به رفع دغدغه های علما ومراجع اقدام کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با انتقاد از تعطیلی گشت های ارشاد درآستانه انتخابات ریاست جمهوری گفت: تا زمانی که گشت های ارشاد فعال بود ، تاثیر آنها باعث شده بود که افراد بد حجاب و هنجارشکن تا حدودی مراعات وضعیت جامعه را بکنند.

وی افزود: الان شرایط به گونه ای که توریست های مسلمانی که از ایران، تصور یک کشور مسلمان ومتدین دارند زمانی که وارد کشورمی شوند متعجب می شوند که آیا کشوری که به آن سفر کرده اند ایران است یا کشور اروپایی.

نماینده اصفهان ادامه داد: وضعتی که درحال حاضر در خیابانهای تهران است حتی در قلب اروپا وجود ندارد و به نظر من زنهای اروپایی با وجود تمام کارهای نابه هنجاری که میکنند باید بیایند وشاگردی دختران وپسران هنجار شکن ایرانی را بکنند.

وی با انتقاد از سخنان رییس جمهورکه برای مقابله با این هنجار شکنی ها بر استفاده از شیوه های فرهنگی تاکید کرده بود خاطرنشان کرد: کار فرهنگی جواب نمی دهد بلکه حاکمیت باید به دنبال راه حل عملی تری باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.