April 2020 02 / پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۹۵۰۹
۳۰ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۴
0
اگر آقای هاشمی بنا داشت موضع شفافی را در برابر فتنه انجام دهند خیلی زودتر از اینها می توانستیم به نتیجه برسیم و متاسفانه هنوز هم ایشان شفاف عمل نمی کنند.

دبیر سیاسی نشریه پرتو در مصاحبه‌ای از وزارت اطلاعات خواست تا با انجام عملیاتی مشابه عملیات دستگیری عبدالمالک ریگی در خارج از کشور، مهدی هاشمی را در خارج از کشور دستگیر کرده و برای حضور در دادگاه به قوه قضاییه تحویل دهد.

به گزارش رجانیوز، قاسم روانبخش که با پایگاه اطلاع رساني598 گفتگو می‌کرد در واکنش به صدور حکم جلب مهدی هاشمی گفت: این که پس از گذشت 11 ماه دستگاه قضایی توانسته حکم جلب فرزند آقای هاشمی رفسنجانی را بدهد خود نقطه امیدی است و امیدواریم که با دادن این حکم همان طور که وزارت اطلاعات عبدالمالک ریگی را سالم دستگیر کردند و تحویل دادند انشاء الله هم بتوانند مهدی هاشمی را هر چه سریعتر تحویل دستگاه قضایی بدهند و پس از اجرای حکم جلب وی در دادگاه حاضر شده و بدون هیچ گونه ملاحظه ی به تخلفات وی رسیدگی شود.

وی در ادامه با اشاره به دادگاه متهمان حوادث پس از انتخابات گفت: نباید هیچ گونه تفاوتی بین جوان دانشجویی که در اغتشاشات دستگیر شد و در دادگاه حاضر شد با مهدی هاشمی که فرزند آقای هاشمی رفسنجانی است باشد و اگر این اتفاق بیفتد آن وقت نگاه مردم به دستگاه قضائی امیدوار کننده خواهد بود.

روانبخش با اشاره به برخورد برخی از بزرگان انقلاب اسلامی با فرزندان خاطی خود نیز گفت: کسانی که در طول انقلاب همیشه مواضع شفافی داشته اند و پشتیبان ولایت بوده اند مانند شخصیت هایی چون آیت الله محمدی گیلانی و آیت‌الله خزعلی در برخورد با فرزندان خطا کارشان موضعی صحیح اتخاذ کردند. اگر آقای هاشمی بنا داشت موضع شفافی را در برابر فتنه انجام دهند خیلی زودتر از اینها می توانستیم به نتیجه برسیم و متاسفانه هنوز هم ایشان شفاف عمل نمی کنند.

وی ادامه داد: آقای هاشمی باید موضع خودشان را مشخص کنند و از دستگاه قضا بخواهند که مهدی هاشمی را دستگیر کند و به فرزندانشان بگویند که در دادگاه حاضر شوند تا نیت خیر ایشان هم نمایان شود. ریاست قوه قضائیه هم که فرمودند؛ در برخوردبا مجرمین، دانه درشت ها هم برای ما فرقی نمی کند و اینجا جای امتحان قوه قضائیه است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: