February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۹۴۸۰
۳۰ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۹
0
یک پارتی 44 نفره در یکی از شهرستان های استان مازندران، پارتی 30 نفره در یکی از شهرستان های استان یزد، پارتی 45 نفره در یکی ازشهرستان های استان سمنان و گرگان و ... گزارش شده بود.
 
  آخرین نیوز نوشت:  آمار دستگیری های افراد شرکت کننده در پارتی های شبانه در شهرستان ها نشان می دهد که برخلاف برخی گزارش ها بازار این نوع پارتی ها در شهرستان ها و حتی شهرهای کوچک به طرز هشدار دهنده ای نسبت به تهران در حال افزایش است.

با بازداشت یک گروه 50 نفره دیگر در پارتی های شبانه در یکی از شهرستان های استان خراسان کارشناسان نسبت به گسترش قابل تامل این گونه برنامه ها در شهرهای کوچک ابراز نگرانی کردند. این درحالی است که پیش از این یک گروه پارتی 72 نفره شامل 25 زن و 47 مرد جوان نیز در یکی از شهرستان های این استان دستگیر شده بود.

اسفندماه گذشته گروههای متعددی به جرم شرکت در پارتی بازداشت شده بودند که اکثر این افراد در گروه سنی زیر 25 سال قرار داشتند.بنا به اخبار رسیده  یک پارتی  44 نفره در یکی از شهرستان های استان مازندران، پارتی 30 نفره در یکی از شهرستان های استان یزد، پارتی 45 نفره در یکی ازشهرستان های استان سمنان و گرگان و ... گزارش شده بود.

آخرین نیوز افزود: چندی پیش مجله اشپیگل آلمان در گزارشی با عناون" لاس زدن های خطرناک در خیابان های جردن "به تشریح وضعیت پارتی های شبانه در تهران پرداخت و مدعی شده بود نسل جدید در ایران گرایش شدیدی به گردهمایی از نوع پارتی به سبک غربی پیدا کرده اند. در این سیاه نمایی تلاش شده بود که نوعی ضعف فرهنگی و سرخوردگی از فضای داخلی به نمایش گذاشته شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: