کد خبر: ۱۹۴۲۲
۲۹ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۴
0
در پي آزار و اذيت دختري جوان توسط راننده يك خودروي مسافربر، پرونده‌اي در دادسراي امور جنايي تهران به جريان افتاد.
به گزارش ايسنا، حدود 10 روز قبل دختري جوان به نام سولماز با مراجعه به يكي از مراجع انتظامي شمال تهران، ادعا كرد: كنار خيابان منتظر تاكسي بودم كه يك اتومبيل متعلق به آژانس، جلوي پايم ترمز كرد. از آنجا كه اين خودرو داراي نشانه‌هاي مربوط به آژانس‌هاي مسافربري بود اعتماد كردم و با گفتن مسيري كه مي‌خواستم بروم، سوار شدم.

پس از طي مسيري، ناگهان از راهي كه بايد مي‌رفت منحرف شد و مرا داخل يكي از بزرگراه‌هاي خلوت برد. بعد در حاشيه اتوبان نگه داشت و با تهديد به قتل، خواست كه به تقاضايش تن بدهم. من نپذيرفتم و نهايتا به عملي كمتر از تجاوز راضي شد. بعد از آنكه اين كار را انجام دادم، پول‌هايم را سرقت كرد و متواري شد.

با ارجاع اين شكايت به دادسراي امور جنايي تهران، با توجه به آنكه شاكي اقدام به برداشتن شماره اتومبيل كرده بود، قاضي امجديان بازپرس شعبه‌ پنجم دادسرا دستور بازداشت صاحب خودرو را صادر كرد.

در پي بازداشت اين متهم، وي كه مجرد بوده و 25 سال سن دارد به جرم ارتكابي اعتراف كرد و اتهام تظاهر به عمل حرام و ايجاد مزاحمت براي بانوان و سرقت به وي تفهيم شد.

 بازپرس جنايي تهران از زنان و دختراني كه به اين شكل در چند روز اخير در منطقه شمال تهران از سوي يك راننده‌ آژانس مورد آزار و اذيت قرار گرفته‌اند خواست جهت اعلام شكايت و شناسايي متهم به اداره‌ شانزدهم آگاهي پايتخت مراجعه كنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.