February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۹۳۲۶
۲۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۴
0
پس از بررسی گزینه های مختلف از سوی افشین قطبی و ارزیابی عملکرد برخی از مربیان داخلی سرانجام علیرضا منصوریان به عنوان گزینه نهایی مربیگری تیم ملی به فدراسیون فوتبال معرفی شد

آفتاب: به گزارش مهر، پس از بررسی گزینه های مختلف از سوی افشین قطبی و ارزیابی عملکرد برخی از مربیان داخلی سرانجام علیرضا منصوریان هافبک اسبق تیم فوتبال استقلال که مدتی نیز در ابتدای لیگ نهم هدایت تیم فوتبال پاس همدان را برعهده داشت به عنوان گزینه نهایی مربیگری تیم ملی به فدراسیون فوتبال معرفی شد.

علاوه بر منصوریان، مجید صالح دستیار منصورابراهیم زاده در تیم ذوب آهن اصفهان دیگر گزینه مطرح برای دستیاری افشین قطبی بود. ضمن اینکه یک مربی ایرانی دیگر نیز از سوی فدراسیون فوتبال به سرمربی تیم ملی معرفی شده بود که قطبی از بین این گزینه ها علیرضا منصوریان را برای دستیاری تیم ملی برگزید.

پس از معرفی گزینه مورد نظر قطبی به فدراسیون فوتبال، قرار است هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال موضوع اضافه شدن یک مربی ایرانی به کادر فنی تیم ملی را بررسی و در این زمینه تصمیم گیری کند.

خبر دیگر از تیم ملی اینکه قرارداد منصور رشیدی مربی دروازه بانهای تیم ملی امروز نهایی شده و به علی کفاشیان ارائه خواهد شد تا وی رسما همکاری خود را با فدراسیون فوتبال آغاز کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: