پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۹۲۷۴۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲
0
مأموران به‌سرعت به پاک‌سازی محیط پرداخته و از انتقال آتش به دیگر واحدها جلوگیری کردند و این در حالی بود که در این آتش‌سوزی به تعدادی از وسایل منزل آسیب وارد شد.
پول‌نیوز - مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک گفت: انفجار گاز شهری در یک واحد مسکونی در آبیک منجر به سوختگی شدید جوان 35 ساله شد.

علی جباری مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک اظهار کرد: طی تماس با آتش‌نشانی ساعت 19:45دقیقه روز گذشته مأموران آتش‌نشانی به‌سرعت خود را به محل حادثه که یک‌منزل مسکونی بود، رسانده و عملیات آغاز شد.

وی افزود: مأموران به‌سرعت به پاک‌سازی محیط پرداخته و از انتقال آتش به دیگر واحدها جلوگیری کردند و این در حالی بود که در این آتش‌سوزی به تعدادی از وسایل منزل آسیب وارد شد.

مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک خاطرنشان کرد: به‌محض ورود به محل حادثه جوان 35 ساله به بیمارستان ولیعصر(عج) آبیک منتقل شد  و به جهت سوختگی شدید از آبیک به بیمارستان شهید رجایی انتقال‌یافته است.

جباری با اشاره به اینکه تاکنون علت اصلی این حادثه مشخص نشده گفت: مأموران در حال بررسی علت اصلی این حادثه هستند.

مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک در پایان از مردم خواست تا نکات ایمنی را رعایت کنند و در برخورد با حوادث به‌سرعت مأموران اطلاع دهند.
منبع: ایسنا
برچسب ها: انفجار ، آبیک قزوین ، گاز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: