February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۹۲۷۱
۲۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۸
0
فرمانده بسيج، بسيجيان را در امتحان سال گذشته سربلند توصيف كرد و خطاب به آنان گفت: با نمره 20 از اين امتحان سربلند بيرون آمديد چراكه در اين هنگام ملت به صحنه سياسي كشور نگاه مي‌كرد كه بسياري از كساني كه وفادار بودند به راهي ديگر مي‌روند اما ملت ايران راه خود را كج نكرد.
 
فارس: رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: امروز آمريكا مرده است و تنها جسدي است كه دارد دست و پا مي‌زند چراكه در اقتصاد، سياست و ساير زمينه‌ها سقوط كرده است.دنيا ديگر براي حرف هاي آمريكا ارزش قائل نيست.

سردار محمدرضا نقدي امروز در جمع بسيجيان خراسان رضوي اظهار داشت: تاكنون تمام فرمايشات امام خميني(ره) از جمله شكستن صداي استخوان‌هاي كمونيسم، سرنگوني صدام و حمله عراق به متحدان خود در جنگ تحميلي تحقق يافته است.

وي با اشاره به چند وعده امام(ره) ادامه داد: امام فرموده‌اند كه اسرائيل بايد محو شود كه محو خواهد شد و ديگري مرگ بر آمريكاست كه به زودي تحقق مي‌يابد.

نقدي خاطرنشان كرد: امروز آمريكا مرده است و تنها جسدي است كه دارد دست و پا مي‌زند چراكه در اقتصاد، سياست و ساير زمينه‌ها سقوط كرده است و ديگر در دنيا حرفش ارزشي ندارد.

وي ادامه داد: امروزه آنچنان اقتصاد آمريكا افول كرده است كه رئيس جمهور اين كشور براي گرفتن وام با سفر به كشورهاي عربي رقص شمشير انجام مي‌دهد.

نقدي ادامه داد: در عرصه نظامي آمريكا حتي نتوانسته است گروه كوچكي در افغانستان را نابود كند.

وي اظهار اميدواري كرد: وعده ديگر امام خميني(ره) مبني بر پيوند انقلاب اسلامي با ظهور حضرت ولي عصر(عج) به زودي تحقق يابد.

وي رهبري مقام معظم رهبري آيت‌الله خامنه‌اي را در دنيا بي‌نظير و مايه افتخار ايرانيان برشمرد و ابراز داشت: اكنون تمامي قدرت‌هايي كه به دنيا فخر مي‌فروشند به رهبران خود نگاه كنند، ببينند چه كسي هستند، رهبران اين كشورها يك مشت قاچاقچي و قدرت طلب هستند.

فرمانده بسيج، بسيجيان را در امتحان سال گذشته سربلند توصيف كرد و خطاب به آنان گفت: با نمره 20 از اين امتحان سربلند بيرون آمديد چراكه در اين هنگام ملت به صحنه سياسي كشور نگاه مي‌كرد كه بسياري از كساني كه وفادار بودند به راهي ديگر مي‌روند اما ملت ايران راه خود را كج نكرد.

وي ادامه داد: هم‌اكنون بسيجيان با موفقيت در امتحان سال گذشته به كلاس بالاتري ارتقا يافته‌اند كه درس آن سخت‌تر از گذشته اما شيرين‌تر است كه شيريني آن ديدن حكومت مهدي(عج) و حركت به سمت آن است.

نقدي افزود: اكنون يك رسالت جهاني به عهده بسيجيان است چراكه هم‌اكنون صداي ملت‌هاي افغانستان، عراق و كشورهاي مختلف حتي غير مسلمان زير سلطه آمريكا بلند است.

نقدي با بيان اينكه بايد خود را براي آزادي مسلمين از سلطه مستكبرين آماده كنيم، اظهار داشت: لازمه اين كار اين است كه جامعه و كشور خود را در دنيا الگو كنيم.

وي افزود: مسئله بسيج مربوط به دفاع مقدس نيست بلكه ويژگي بسيجي اين است كه در هر عرصه‌اي از جمله علمي و سازندگي وارد مي‌شود، اعجاز مي‌كند.

رئيس سازمان بسيج افزود: با اين روحيه بايد مشهدي را بسازيم كه عاري از بي‌سوادي، بيكاري، اعتياد، فساد و بدحجابي باشد.

وي مشهد را به دليل وجود بارگاه مطهر حضرت رضا(ع ) متمايز با ساير شهرهاي كشور برشمرد و گفت: تا افق 1404 بايد بسيج شهر مشهد داراي 2 ميليون عضو باشد كه 700 هزار نفر آنان بسيجي فعال باشند.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين كشور گفت: امروزه پرچم پرافتخار دين، شرف، ايمان و ناموس و همه اررش‌هاي كشور مديون خون شهدا و امام خميني(ره) است.

وي ادامه داد: ايران در گذشته كشوري بود كه با يك اشاره انگليس نخست وزير تغيير مي‌كرد اما امروزه با قدرت در مقابل استكبار ايستاده و آنان را به زانو درآورده است.

نقدي خاطرنشان كرد: در گذشته كشور ما از لحاظ علمي، اكثريت مردم بي‌سواد بودند اما امروز ايران به اوج پيشرفت علمي در تمام زمينه‌ها از جمله سلول‌هاي بنيادين، فرستادن موجود زنده به فضا و علم فضا در منطقه و در دنيا رسيده است.

وي ادامه داد: همه اين پيشرفت‌ها مديون خون شهدا و از خودگذشتگي آنان و راهنمايي‌هاي امام بزرگوار كه متصل به مكتب وحي و آسمان بودند و ايشان با اين مكتب توانست ملتي را كه غرق در فساد بود به اينجا برساند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: