کد خبر: ۱۹۲۴۲
۲۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۹:۵۵
0
ايران خودرو به منظور پاسخ گويي به نياز مشتريان وتوسعه سهم خوددربازار خودرو كشور ، تعویض خودرو های دست دوم با خودرو صفر کیلومتر در قالب طرح کلید به کلید ایران خودرو درسراسر کشور ر را اجرا مي كند .
به گزارش ايكو پرس علی اصغر سرائی نیا معاون بازاریابی وفروش ایران خودرودر جمع نمایندگان برتر دفتر منطقه ای اصفهان با بیان این مطلب گفت: در راستای تلاش مضاعف وهمت مضاعف، فاز جدید طرح کلید به کلید از 15 اردیبهشت ماه سال جاری در مناطق تحت پوشش دفتر منطقه ای اصفهان آغاز وبتدریج در تمامی استان های کشور توسعه می یابد.

وی با اشاره به اینکه طرح مذکوردر دو فاز آزمایشی به اجرا درآمده است گفت: براساس نظر سنجی های به عمل آمده از مشارکت کنندگان در فازهای آزمایشی، رضایت بیشتر مشتریان به دست آمده است.

وی این طرح را یکی از پروژه های جدید اين معاونت عنوان کردوافزود: طرح کلید به کلید همان طرحused car عروف کشورهای توسعه یافته است که پیشتر در کشورهای مختلف به اجرا درآمده است. ی این طرح را یکی از پروژه های جدید اين معاونت عنوان کردوافزود: طرح کلید به کلید همان طرحused car عروف کشورهای توسعه یافته است که پیشتر در کشورهای مختلف به اجرا درآمده است.

سرائی نیا درخصوص فرایند اجرایی تعویض خودرو های دست دوم با صفر کیلومتر یادآور شد: سعی ما بر این است که طرح کلید به کلید با کمترین خطاوبیشترین رضایت به اجرا درآید، بنابراین با توجه به حساسیت این طرح، اجرای آن در سطح کشورمرحله به مرحله اجرا می شود.

معاون بازاریابی وفروش ایران خودرو،یادآور شد : خودرو های جایگزین در فاز جدید خانواده سمند ،پژو 405 ،پژو 206 ، پژو206 صندوقدار ، پژو پارس ، پژوروآسال و وانت باردو است.

وی به افزایش درآمد نمایندگی های مجاز ایران خودرو با اجرای این طرح اشاره کرد وگفت : همزمان با فروش خودرو های صفر کیلومتر، عرضه خودرو های دست دوم شناسنامه دارنیز در نمایندگی های فروش ایران خودرو ایجاد می شود.

گفتنی است تعداد 7 نمایندگی برتر استان اصفهان که متشکل از نمایندگی های 2024،4007،2020،2104،2060،4002و2009   به عنوان نمایندگان پایلوت طرح مذکور را در استان اصفهان اجرا می کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.