پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۹۲۳۴۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
0
قابليت هاي ممتاز كارت هاي مجازي بانك صادرات ايران استقبال مشتريان را به همراه داشته است
استقبال مشتریان از کارت های مجازی بانک صادراتپول‌نیوز - ​قابليت هاي ممتاز كارت هاي مجازي بانك صادرات ايران با استقبال مشتريان مواجه و تا پایان خرداد ماه سالجاري ميزان كارتهاي صادره اين بانك نسبت مقطع زماني مشابه ٥٠ درصد رشد را نشان مي دهد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، این بانک در راستاي افزايش سطح دسترسي هموطنان به خدمات نوين بانكي ارتقاي كمي و كيفي خدمات الكترونيكي را در دستور كار قرار داده كه خدمات مطلوب متنوع بانك متبوع استقبال هموطنان را به همراه داشته است به گونه اي كه تا پایان خرداد ماه سال١٣٩٥ بيش از ١٥ هزار و٤٠٠ كارت مجازي)  (Virtual cardرا صادر و به متقاضيان اين گونه كارت ها كه اشخاص حقوقی هستند تحویل داده است که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل این تعداد رشد٥٠ درصدی را نشان می دهد.

بر اساس این گزارش کارت مجازی خدمتی از بانک صادرات ایران است که با تخصیص یک شماره کارت ١٦ رقمی به درخواست کننده محصول، امکان جمع آوری وجوه از طریق انتقال وجه از هر یک از کارتهای عضو شتاب به شماره کارت تخصیصی داده شده را فراهم نموده و اين کارت به مشتریان حقوقی نظیر سازمان ها و شرکتهای بزرگ دارای شعب گسترده هستند اختصاص مي يابد و محدودیت تخصیص کارت به مشتریان حقوقی را مرتفع نموده است.

گفتنی است شماره شانزده رقمی متصل به حساب متمرکز صرفا جهت واریز وجوه به اشخاص حقوقی و با هدف برقراری امکان واریز وجه به اشخاص حقوقی از طریق دستگاههای خودپرداز است.

این خدمت با درخواست کتبی صاحب یا صاحبان امضاء حساب حقوقی از شعبه ای که در آن حساب دارند و تشخیص مسئول شعبه و تأیید مدیریت استان یا منطقه قابل ارایه می باشد و صاحبان امضا می بایست چک بلا محل منجر به کیفر خواست و مطالبات معوق تسویه نشده نداشته باشند و دارای آدرس ثابت باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.