February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۹۲۱۹
۲۶ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۹
0
اسفندیار رحیم مشایی، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور معتقد است که کسانی که وی را «تخریب» می‌کنند، موجب «تخریب دولت و نظام» می‌شوند.


به گزارش «فردا»، مشایی در گفت‌وگو با روزنامه بهار در واکنش به شائبه نامزدی وی در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم می‌گوید که «اگر می گفتند 21 و 22 بهتر بود. ما وقت زیاد داریم.»

در عین حال، وی مطرح شدن چنین مباحثی در آغاز دوره دوم چهارساله ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد را «خطی انحرافی» می‌داند که مشایی در مورد آن می‌گوید «قطعا می خواهند مرا تخریب کنند که البته تخریب من تخریب دولت و نظام است.»

این در حالی است که اولین منتشرکننده شائبه نامزدی ریاست‌جمهوری در انتخابات یازدهم، سایت شخصی وی بود که مطلبی را به نقل از یک سایت دیگر منتشر کرده بود، مشایی را «ژنرال ارشد احمدی نژاد» خوانده بود و یکی از دلایل مخالفت ها با وی را «شانس بالای مشایی برای پیروزی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری» عنوان نموده بود.

مشایی در واکنش به فعالیت برخی وب‌سایت‌ها بعنوان حامیان خود در حالی مدعی می‌شود که «یک‌بار نیز این سایت‌ را ندیده است» که عینا موضع این سایت در قبال منتقدان دولت را تکرار می‌کند.

سایت موسوم به حامیان مشایی در قبال انتقادات احمد توکلی از دولت مدعی شده بود که دلیل آن، عدم راه‌یابی توکلی به دولت و مخالفت احمدی‌نژاد با حضور وی در دولت نهم بوده است؛ ادعایی که مشایی نیز آن را در گفت‌وگو با روزنامه بهار تکرار کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.