April 2020 06 / دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۹۲۱۰
۲۶ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۸
0
یک مرد المانی به خاطر حساسیت به اسکناس کارش را از دست داد.


به گزارش خبرآنلاین، این مرد 42 ساله سال های زیادی راننده خودروی حمل پول بود، اما به صورت ناگهانی به اسکناس حساسیت پیدا کرد. مسئولان شرکت نیز به خاطر این مسئله او را اخراج کردند. آنها به دلیل اینکه مرد آلمانی این موضوع را مخفی کرده بود، این تصمیم را گرفتند.

مرد آلمانی که مخالف تصمیم مسئولان شرکت است از آنها به دادگاه کار شهر هانوفر شکایت کرد. او در گفت و گو با یک روزنامه آلمانی اعلام کرده به خاطر شغلی که داشته احساس خوشبختبی می کرده و هر روز تا پایان ساعت کارش میلیونر بوده است.

اما مسئولان شرکت به این دلیل که بوی اسکناس ها در زمان گرما مرد آلمانی را به حساسیت خاصی دچار می کند، او را به صورت ناگهانی و بدون دادن مهلت قبلی اخراج کرده اند. این در حالی است که مرد آلمانی تاکید می کند  اسکناس ها مطلقاً او را به حساسیت دچار نمی کند و او فقط به گرده های گل ها و گیاهان حساسیت محدودی دارد.

به رغم اینکه نظر قاضی این بوده که دلیل اخراج مرد آلمانی توجیه کننده نیست، اما مسئولان شرکت اصرار دارند تا تصمیم خود را عملی کنند.

وکیل مرد آلمانی در این باره گفت: در صورتی که موکلش پس از پایان جلسات دادگاه بر سر کارش بازنگردد، تقاضای غرامت 30 هزار یورویی خواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.