February 2020 18 / سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۹۲۱۰
۲۶ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۸
0
یک مرد المانی به خاطر حساسیت به اسکناس کارش را از دست داد.


به گزارش خبرآنلاین، این مرد 42 ساله سال های زیادی راننده خودروی حمل پول بود، اما به صورت ناگهانی به اسکناس حساسیت پیدا کرد. مسئولان شرکت نیز به خاطر این مسئله او را اخراج کردند. آنها به دلیل اینکه مرد آلمانی این موضوع را مخفی کرده بود، این تصمیم را گرفتند.

مرد آلمانی که مخالف تصمیم مسئولان شرکت است از آنها به دادگاه کار شهر هانوفر شکایت کرد. او در گفت و گو با یک روزنامه آلمانی اعلام کرده به خاطر شغلی که داشته احساس خوشبختبی می کرده و هر روز تا پایان ساعت کارش میلیونر بوده است.

اما مسئولان شرکت به این دلیل که بوی اسکناس ها در زمان گرما مرد آلمانی را به حساسیت خاصی دچار می کند، او را به صورت ناگهانی و بدون دادن مهلت قبلی اخراج کرده اند. این در حالی است که مرد آلمانی تاکید می کند  اسکناس ها مطلقاً او را به حساسیت دچار نمی کند و او فقط به گرده های گل ها و گیاهان حساسیت محدودی دارد.

به رغم اینکه نظر قاضی این بوده که دلیل اخراج مرد آلمانی توجیه کننده نیست، اما مسئولان شرکت اصرار دارند تا تصمیم خود را عملی کنند.

وکیل مرد آلمانی در این باره گفت: در صورتی که موکلش پس از پایان جلسات دادگاه بر سر کارش بازنگردد، تقاضای غرامت 30 هزار یورویی خواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: