کد خبر: ۱۹۱۷۸
۲۶ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۹:۰۶
0
وي با بيان اينكه تعامل مناسبي ميان سازمان ثبت اسناد كشور دولت و مجلس وجود دارد، عنوان داشت: ما با زير سيستم قرار دادن مجموعه اطلاعات و پرونده‌ها و تبادل اطلاعات و شبكه‌هاي فراگير و نرم‌افزارهاي مناسب مصمم هستيم.
فارس: رئيس سازمان ثبت اسناد كشور از همكاري اين سازمان براي وصول هزار ميليارد تومان از مطالبات معوق سيستم بانكي كشور خبر داد.

احمد تويسركاني چهارشنبه شب در حاشيه ديدار با آيت‌الله مكارم‌شيرازي در جمع خبرنگاران با اشاره به اينكه يكي از مشكلات دولت لاوصول ماندن مطالبات بانك‌ها است، اظهار داشت: در زمينه مطالبات معوق بانك‌ها كه نقش مهمي در توسعه و رونق اقتصادي دارد، ساماندهي خوبي انجام گرفته است.

وي افزود: در اين راستا در سال گذشته هزار ميليارد تومان از مطالبات بانك‌ها را توانستيم وصول كنيم و امسال نيز راهكارهايي فراهم شده است تا تعامل با دولت بيشتر شود و در راستاي احقاق حقوق عمومي و وصول مطالبات بانك‌ها همكاري جدي داشته باشيم.

رئيس سازمان ثبت اسناد كشور با بيان اينكه اين سازمان در راستاي شفا‌ف‌سازي و سرعت بخشيدن به انجام امور خدمت‌رساني مي‌كند،‌ تصريح كرد: به ويژه در سال جاري كه به عنوان سال همت مضاعف و كار مضاعف نامگذاري شده است در دستيابي به بهره‌وري لازم و افزايش كارآمدي سازمان و استفاده از فناوري‌ها و زير سيستم قرار دادن مجموعه اطلاعات سازمان ثبت اسناد كشور در دستور كار قرار دارد.

وي با بيان اينكه تعامل مناسبي ميان سازمان ثبت اسناد كشور دولت و مجلس وجود دارد، عنوان داشت: ما با زير سيستم قرار دادن مجموعه اطلاعات و پرونده‌ها و تبادل اطلاعات و شبكه‌هاي فراگير و نرم‌افزارهاي مناسب مصمم هستيم.

تويسركاني اين امر را موجب افزايش بهره‌وري و تسريع در خدمت‌رساني دانست و تصريح كرد: در اين زمينه مي‌توانيم كمك‌هاي بسياري را به مردم و مجموعه دستگاه‌ها داشته باشيم.
وي تحقق اين موضوع را منوط به مساعدت دولت و مجلس در تامين اعتبارات و ابزار مناسب برشمرد.

رئيس سازمان ثبت اسناد كشور با بيان اينكه اسناد مالكيت سنتي آسيب‌هاي فراواني در سيستم ايجاد كرده است و مشكلات زيادي را خلق كرده است، اضافه كرد: از كارهاي در دست انجام سازمان ثبت اسناد كشور تبديل اسناد مالكيت سنتي به اسناد تك‌برگ است.

وي خاطرنشان كرد: با استفاده از اطلاعاتي كه در مجموعه سيستم املاك كشور وجود دارد در 10 روز پاياني اسفند ماه سال گذشته توانستيم اين كار را اجرايي كنيم و بعضي واحدهاي ثبتي استان تهران از جمله واحد ثبتي شمال شرق تهران اجرايي كنيم.

تويسركاني با بيان اينكه اجراي اين سيستم آثار ارزشمندي در جلوگيري از جعل و اختلافات ايفا خواهد كرد، اظهار اميدواري كرد تا پايان سال جاري تبديل اسناد سنتي به اسناد تك‌برگ به واحدهاي ثبتي سراسر كشور تسري يابد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.