February 2020 20 / پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۹۱۵۵
۲۵ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۰
0
پیوستن مرکز ملی فرش به زیر مجموعه ای سازمان میراث فرهنگی در حال حاضر در این مرکز در دست بررسی است .
پول نیوز - زمزمه ها پیرامون الحاق مرکز ملی فرش ایران به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در حال حاضر با اعلام نظر مثبت مهدی غضنفری وزیر بازرگانی، بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته و بررسی ها در این مرکز برای این انتقال آغاز شده است .

حمیدرضا کارگر مدیر جدید روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران در گفتگو با خبرنگار پول نیوز با اشاره به این مطلب افزود : در خواست الحاق مرکز ملی فرش به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مطرح شده است و وزیر بازرگانی نیز در این خصوص نظر خود را ارائه داده اند ولی درحال حاضر توافقی در این مورد صورت نگرفته است.

وی خاطر نشان کرد : مرکز ملی فرش در حال حاضر بررسی های کارشناسانه خود را در این خصوص انجام می دهد و تحقیق و پرسش نظرات بخش خصوصی و تمامی ذینفعان این مرکز اتخاذ می شود تا بتوانیم بهترین تصمیم ممکن را در این مورد بگیریم.

مدیر روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران در خصوص نظر بخش خصوصی و اتحادیه های ذینفع در این مسئله گفت : نظر کلی بخش خصوصی و اتحادیه های ذینفع در مورد الحاق مرکز ملی فرش ایران به سازمان میراث فرهنگی منفی است و مخالف این امر می باشند.

کارگر تاکید کرد : در حال حاضر تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است و تمامی تلاشمان بر این است تا با استفاده از نیروی کارشناسی و نظرات ذینفعان در این خصوص بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: