February 2020 27 / پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۹۱۴۰
۲۵ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۱
0
ویژه برنامه سلاح هسته ای ، فرزندان خورشید، امداد در تاریکی و کوهستانهای کویراز جمله برنامه های جدید شبکه سه سیماست که هفته اینده از این شبکه پخش خواهد شد .


به گزارش واحد مرکزی خبر ، ویژه برنامه سلاح هسته ای یک برنامه 30 دقیقه ای است که یکشنبه 29 فروردین ساعت 21 وسی دقیقه پخش خواهد شد . این برنامه به بهانه "کنفرانس بین المللی خلع سلاح و عدم اشاعه " که با شعار انرژی هسته ای برای همه ،سلاح هسته ای برای هیچکس در28 و 29 فروردین 1389 در تهران برگزار می شود ساخته شده است و به بررسی روند خلع سلاح ، معاهدات بین المللی ونقش کشورها در این زمینه می پردازد.

 گروه اجتماعی شبکه سه نیز فرزندان خورشید را در 13 برنامه 30 دقیقه ای در نظر گرفته که سه شنبه 31 فروردین ساعت 17 و 13 دقیقه پخش می شود . این برنامه به بررسی علل موفقیت نفرات اول کنکورسراسری ،المپیادیهای رشته های مختلف وبطور کلی نخبگان جوان می پردازد و از بخشهای گفتگو با نخبگان ،والدین و مربیهای آنان درباره زندگی ،تحصیل و همچنین بخش کارشناسی در خصوص راههای فتح موفقیت تشکیل شده است .

 بنابر این گزارش ،واحد تامین برنامه شبکه جوان سیما نیز امداد در تاریکی را در یک قسمت 43 دقیقه ای چهارشنبه اول اردیبهشت ساعت 17 وسی دقیقه پخش می کند .فرهنگ خاتمی کارگردان این برنامه است که مانور امداد در غار" یخ مراد" واقع در جاده چالوس راکه دچار حادثه واقعی میشود به تصویر میکشد.کوهستانهای کویر نیز دیگر کار فرهنگ خاتمی است که در 3قسمت 25 دقیقه ای پخش خواهد شد .

علاقه مندان به این برنامه می توانند 30 فروردین ساعت 16و 20 دقیقه اولین قسمت این برنامه را که درباره ارتفاعات کویر لوت به نامهای قله جوپار ،هزار ولاله زاراست مشاهده کنند .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: